• 1 z 3
 

Čínská halapartna "ROYAL CROWN" kung fu

3 hodnocení
 

Halapartna užívaná válečníky staré Číny. Vyrobeno v kombinaci lakovaného dřeva a nerezové oceli. Vhodný nástroj, užívaný jak pro trénink tak na kontaktní šerm. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 999 Kč
Ušetříte 3 600 Kč (–72 %)
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
   
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
 

Čínská halapartna "ROYAL CROWN" kung fu

Jeden z tradičních shaolinských tvarů čínské halapartny ve tvaru koruny. Slavná halapartna "ROYAL CROWN" nyní ve Vašich rukách! 

Tyčová halapartna "ROYAL CROWN" je vyrobena z karbonové oceli s lesklou povrchovou úpravou. Halapartna "ROYAL CROWN" je obousečná halapartna, která umožňuje jak bodat, tak spolehlivě hákovat či podsekávat nohy protivníků. Legenda praví, že touto halapartnou byl skolen poslední čínský drak, který útočil na shaolinský chrám v horách Himaláje. Čepel halapartny z tréninkových a dekoračních důvodů neostřená.

Celá tyčová násada je hnědě obarvená a hlazená. Na konci se nachází mohutný ocelový hrot ozdoben shaolinskými kroužky. Hrot mohl sloužit jako razantní kopí.
Čínská halapartna "ROYAL CROWN" je plnohodnotná pro tréninky kung fu shaolinu či wushu sestav nebo jiných bojových umění.

Rozzáří také Váš interiér svým starodávným duchem a tradicí! Probuďte v sobě úctu k říši, ze které prvně vzešla moudrost a duchovní harmonie.

Hlavní účel těchto kung fu zbraní je opravdu nízká cena a velmi dobrý poměr CENA/VÝKON! Jsme jediní prodejci této slavné čínské tradiční zbraně a dokázali jsme uhájit velice nízkou cenu a zachovat tréninkovou funkčnost celé zbraně! Samozřejmě můžete koupit v zahraničí tradiční čínskou halapartnu za cca 18 - 20 000 Kč, nicméně porovnejte si dobře jejich poměr CENA/VÝKON! Nám se zdají "trochu" předražené... ;-)

Tato čínská halapartna "ROYAL CROWN" patří do naší jedinečné wushu kolekce, kterou jsme dovezli přímo od výrobce! Výrobky jsou částečně ručně vyráběny.

 

Podobné produkty

Druh
Hmotnost 2065 g
Délka 192 cm
Šířka čepele až 20 cm
Materiál karbonová ocel, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: