Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Čínská halapartna "VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ" kung fu

6 hodnocení
 

Historicky přesná čínská halapartna, vhodná jak na ozdobu tak pro trénink Kung Fu. Vyrobeno z pevného dřeva a karbonové oceli.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 999 Kč
Ušetříte 3 700 Kč (–74 %)
1 299 Kč
1 074 Kč bez DPH
   
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
 

Čínská halapartna "VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ" kung fu

Dlouhá obousečná čínská halapartna "VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ" je legendární kopí s multifunkční čepelí! Potkat se s jednotkou válečníků s čínskými halapartnami byste nechtěli... ;-) 

Halapartna "VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ" je vyrobena z karbonové oceli s lesklou povrchovou úpravou. Halapartna "VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ" je obousečná halapartna, která umožňuje jak bodat, tak spolehlivě hákovat či podsekávat nohy protivníků. Čepel halapartny z tréninkových a dekoračních důvodů neostřená.

Pod čepelí halapartny se nachází tradiční rudé střapce! Nejedná se pouze o dekorační záležitost - válečníci s takto zdobeným hrotem často vlastnili vyšší hodnosti. Také při manipulaci s halapartnou se v rudých střapcích hrot ztrácel před očima protivníků a tím byli mateni. Také červené střapce zachytávaly ztékající krev a uchovávaly ruce válečníka čisté a neklouzavé.

Celá tyčová násada je hnědě obarvená a hlazená. Na konci se nachází mohutný ocelový hrot ozdoben shaolinskými kroužky. 

Čínská halapartna "VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ" je plnohodnotná pro tréninky kung fu shaolinu či wushu sestav nebo jiných bojových umění. Rozzáří také Váš interiér svým starodávným duchem a tradicí! Probuďte v sobě úctu k říši, ze které prvně vzešla moudrost a duchovní harmonie.

Hlavní účel těchto kung fu zbraní je opravdu nízká cena a velmi dobrý poměr CENA/VÝKON! Jsme jediní prodejci této slavné čínské tradiční zbraně a dokázali jsme uhájit velice nízkou cenu a zachovat tréninkovou funkčnost celé zbraně! Samozřejmě můžete koupit v zahraničí tradiční krátkou čínskou halapartnu  za cca 18 - 20 000 Kč, nicméně porovnejte si dobře jejich poměr CENA/VÝKON!
Nám se zdají "trochu" předražené... ;-)

Tato čínská halapartna "VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ" patří do naší jedinečné wushu kolekce, kterou jsme dovezli přímo od výrobce! Výrobky jsou částečně ručně vyráběny.

 

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 2100 g
Délka 207 cm
Šířka čepele 30 cm
Materiál karbonová ocel, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: