• 1 z 6
 

Čínská válečná naginata "PU DAO SOLDIER" špičatá

31 hodnocení
 

Tyčová zbraň staré Asie. Vyrobeno z karbonové oceli 1045. Ostřená čepel. Nástroj vhodný k tréninku i sekání. Součástí balení je pouzdro z ekokůže.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 590 Kč
Ušetříte 3 091 Kč (–67 %)
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
   
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
 

Čínská válečná naginata "PU DAO SOLDIER" špičatá

Pompézní legendární asijská zbraň nyní v prodeji v České republice právě na našich stránkách!

Naginata "PU DAO SOLDIER" je bojová, ostrá a zcela funkční legendární naginata ze staré Číny.
Dovezli jsme ji pro Vás exkluzivně a jedinečně přímo od výrobce, proto Vám ji můžeme nabídnout za jedinečnou cenu!!!

Čínská naginata "PU DAO SOLDIER" je velice detailně a věrohodně zpracovaná. "PU DAO SOLDIER" je zpracována dle pravých historických naginat. Naginata není pouhým potěšením oka - jedná se o plně funkční ostrou sečnou zbraň!
Středně ostrá zakřivená čepel je vyrobena z masivního kusu houževnaté karbonové oceli 1045! Její délka jest 65 cm a tloušťka pak neuvěřitelných 12 mm!

Design čepele si zachovává historii Číny - je hrubý a a neleštěný. Takto nějak naginata vycházela i ze zbrojíren staré Číny.
Čepel pokračuje do ratiště, kde je zpevněna pro možné seky. Čepel je tak pevně zasazena, vydrží i praktické sekání prutů apod.

Ratiště naginaty "PU DAO SOLDIER" je dle historie oválného tvaru (na rozdíl od evropských kopí, halaparten apod.). I to má svůj důvod a efekt při sekání a manipulaci.
Omotávky umístěné na rukojeti zvyšují pevnost a komfort úchopu.
Konec ratiště je zakončen tradičním kulatým išizuky - kovové nákončí.

Naginata "PU DAO SOLDIER" je zaslána i s černou pochvou! Můžete tak bezpečně přenášet ostrou naginatu, aniž byste ohrožovali sebe či blízké okolí :-)

Pěší vojáci staré Číny používali tuto naginatu převážně k zastavení těžké jízdy. Mohli z bezpečné vzdálenosti podseknou koni nohy, aniž by je válečník na koni ohrozil. V kontaktním boji pak sloužila čínská naginata nejen jako meč, ale díky delší násadě i jako bodná zbraň - kopí. 

Skvělý dárek? Ano! Darování této legendární zbraně potěší každého milovníka asijské kultury, historie a bojových umění. Díky reálnému historickému zpracování se stává naginata "PU DAO SOLDIER" nádherným a nevšedním dekorem každého interiéru!

V ČR tento produkt nenaleznete a v zahraničí s poštovným za mnohem vyšší cenu :-)

 

 

Podobné produkty

Druh
Hmotnost 1 800 g
Délka 135 cm
Délka čepele 65 cm!
Tloušťka čepele 12 mm!
Materiál karbonová ocel, dřevo, kov
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RS Avatar autora 23.2.2022 12:22
LUXUSNI ZBRAN DOPORUČUJI
Odpovědět