+18 Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Vzduchovka "KANDAR WIATRÓWKA" klasik. 4,5 mm

41 hodnocení
 

Pro všechny ostrostřelce, kteří potřebují pořádnou pušku. Vzduchovka pro diabolky 4,5 milimetrů. Se kterou se budete cítit skoro jako profesionální odstřelovač. Vzduchovka se nabíjí přes lámací mechanismus. 

Dostupnost Skladem
2 099 Kč
1 735 Kč bez DPH
   
Kategorie VZDUCHOVKY
Záruka 2 roky
 

Vzduchovka "KANDAR WIATRÓWKA" je velice kvalitně zpracována. 

Oproti konkurenčním výrobcům nepoužívá plastové díly v oblasti těla, a je i levnější! To vše ve verzi pro diabolky velikosti 4,5 mm!

Vzduchovka je střelná zbraň využívající stlačeného vzduchu (nikoliv plynu z výbuchu střelné hmoty, střelného prachu), nejčastěji v podobě vzduchové pušky nebo pistole. Používá se k rekreační a cvičné střelbě, nebo k lovu drobné zvěře, například k likvidaci drobných hlodavců apod. (Toho lze využít jen v případech uvedených v ústavě ČR. Pytláctví není v naší zemi povoleno ani tolerováno). Tvarově se však příliš neliší od standardních palných zbraní a velmi oblíbené jsou vzduchovkové repliky populárních palných zbraní.

Vzduchovka "KANDAR WIATRÓWKA" se nabíjí pomocí klasického zlomení hlavně. Lícnice je vhodná, jak pro pravoruké, tak i pro levoruké střelce.  Pro větší pocit bezpečí, je zde umístěna klasická manuální pojistka, která brání náhodnému výstřelu. Upozorňujeme, že při natažení pružiny se puška automaticky nezajistí.
Hledáte-li spolehlivou vzduchovku, tak tento model je správnou volbou. Puška je vhodná jak pro zábavnou, tak i pro sportovní střelbu.

Podobné produkty

Typ puška
Délka 109 cm
Délka hlavně 39,5 cm
Hmotnost 2554 g
Ráže 5,5 mm
Dostřel cca 40 m
Úsťová rychlost 180 m/s
Typ mechanismu pružina
materiál dřevo, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: