Vystřelovací nůž "POLISH BLADE"
Související produkty
Detailní popis produktu
Vystřelovací nůž "POLISH BLADE"
Vystřelovací nůž "POLISH BLADE" je jednoúčelový nůž, jehož hlavní účel je kvalitně řezat. Jednoduchost a elegance jsou výstižná dvě slova pro tento nůž.
Systém otevírání (vystřelování) nože je velice jednoduchý. stačí nadzvednout páčku a poté ji stisknou. Nůž se automaticky po otevření zajistí. Pojistka je součástí vystřelovacího mechanismu a nůž drží i v zavřené poloze.
Střenky zavíracího nože "POLISH BLADE" jsou z pravého dřeva v temně hnědé barvě. Nůž se velice pohodlně drží a dobře se s nožem pracuje.
Ke každému vystřelovacímu noži "POLISH BLADE" je dodáváno nylonové pouzdro na opasek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vystřelovací nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka v otevřeném stavu: | 20,6 cm |
| Délka v uzavřeném stavu: | 12 cm |
| Délka čepele: | 8,7 cm |
| Tloušťka čepele: | 2,8 mm |
| Hmotnost: | 140 g |
| Materiál: | Nerezová ocel 3Cr13, dřevo, kov |
Diskuze
Výpis diskuzí
Z
Zdenál
Pěkný, ostrý vystřelovák. Funguje přesně a bezchybně!
OL
Ondřej Laichman
U spínače jsem našel neočištěný návar, který se poté otiskl na kovové části střenky, jinak jsem spokojen. Možná jen rukojeť je světlejší než se zdá na obrázku.
M
MartasZLA
Solidní kopírka Mikovu.
H
Honza
Nesolidní kopírka Mikovu, mám i Predátora od mikovu, tam když se člověk pokusí tahat za páčku tak aby nůž vystřelil tak nemá šancu
tento nůž jsem koupil švagrovy, u tohoto nože jde pojistka "vytrhnout jak pojistka granátu, navíc to nemá vyměnitelnou pružinu
jsem rád za svého predátora, ale švagra potěší



