• 1 z 6
 

Vystřelovací nůž "STAINLESS AUTOMATIC DAGGER"

50 hodnocení
 

Kvalitně zpracovaný vystřelovací nůž z oceli N420. Spolehlivý kousek do kapsy. Součástí nože je pevné nylonové pouzdro.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 299 Kč
Ušetříte 500 Kč (–38 %)
799 Kč
660 Kč bez DPH
   
Kategorie Vystřelovací nože
Záruka 2 roky
 

Vystřelovací nůž "STAINLESS AUTOMATIC DAGGER" 

V jednoduchosti je krása. To je staré známé přísloví, kterého se drží i náš nový elegantní švihák "STAINLES AUTOMATIC DAGGER". Neobyčejná pojistka jednoduchý a účelný nůž, který už nikdy z ruky nedáte a bude Vám společníkem, kamkoli se pohnete.

Kvalitní zpracování nože "STAINLES AUTOMATIC DAGGER" začíná už u samotné čepele. Materiál užitý na výrobu této čepele je standardní nerezová ocel N420. Čepel disponuje oboustranným výbrusem, ale ostrá je pouze ta vnitřní, takže zavírání nože je naprosto bezpečné. :) Výbrus je pak dutý, takže ostrost je zajištěná.

Rukojeť vystřelovacího nože "STAINLES AUTOMATIC DAGGER" se nese jak již bylo řečeno v jednoduchém stylu. Jádro rukojeti tvoří opět poctivý kousek nerezové oceli, který tvoří pevný a stabilní základ rukojeti. Na tomto pevném nerezovém základu pak naleznete příložky z černě mořeného dřeva, které jsou k celé konstrukci pevně přichycené pomocí 4 torxových šroubů. Na konci rukojeti je pak hrot pro rozbíjení skla, takže tento nůž se hodí i v případě nejvyšší nouze.

Součástí tohoto krásného a účelného nože "STAINLES AUTOMATIC DAGGER" je i odolné nylonové pouzdro, díky kterému svůj nový přírůstek můžete neustále při ruce pro každou příležitost. :)

Druh Vystřelovací nůž
Hmotnost 160 g
Délka čepele 8,5 cm
Délka 21 cm
Materiál nerezová ocel N420, černě mořené dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JJ Avatar autora Vystřelovací nůž Faber stainles 4.9.2021 20:44
Tento nůž jsem měl a ztratil,od té doby jsem na něj nikde nenarazil a měl bych zájem o kup????
Odpovědět