• 1 z 4
 

Propiska s nožem "SPY NEEDLE BLOOD" červená

10 hodnocení
 

Speciální propiska, jenž ve svém nitru ukrývá čepel. Provedena v karmínovém zbarvení. Nožík ukrytý uvnitř je vyrobený z pevné karbonové oceli. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 100 Kč (–33 %)
199 Kč
164 Kč bez DPH
   
Kategorie VYCHYTÁVKY za pár Kč!
Záruka 2 roky
 

Propiska s nožem "SPY NEEDLE BLOOD" červená

Propiska s nožem "SPY NEEDLE" BLOOD Vám může ulehčit řadu každodenních činností, možná i zachránit život! Propisku ocení jak vrcholový manažer, tak dělník. S propiskou si můžete zapisovat důležité poznámky, podepisovat smlouvy, ale i řezat lana, otevírat krabice a mnohé další. Díky pilkovité čepeli je mnohem snadnější rozřezávat měkké materiály, jako třeba karton, látky a další. Na první pohled působí zcela jako obyčejná propiska, nenechte se však zmýlit! Uvnitř se nachází špičatá čepel, připravená k použití! Ideální prostředek pro každého agenta CIA ;-). 

Propiska s nožem "SPY NEEDLE" má červenou barvu. Otevírá se klasickým pootočením spodní části - tehdy vyjede z propisky tuha na psaní. Čepel je skrytá v horní části a pro její odhalení stačí jen silněji zatáhnout za tělo propisky. Jehlovitá čepel je poměrně ostrá, žádná hračka!

Jestliže si do života chcete přidat trochu špionážního nadšení, nebo snad chcete obdarovat něčím zajímavým své okolí, teď už můžete! A to za neslýchaně nízkou cenu!

Podobné produkty

Druh propisky
Hmotnost 17 g
Délka 13,5 cm
Materiál kov/plast
Délka čepele 6 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RD Avatar autora Křehkost 7.6.2022 16:46
Už při nákupu jsem na to myslel, jestli je možné aby se čepel od zbytku pera odlomila a také se tak stalo díky plastovému základu a čekal zůstala v pouzdře, nyní mám ale skladnou propisku. Nicméně je propiska elegantní a stylová, dá se dát kamkoli na oblečení a na otvírání dopisů dokonalá. Jako zabijáckou zbraň ji zařadit však nelze.
Odpovědět