Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Řemdih "HUSIT" dřevěný

18 hodnocení
499 Kč –40 %
Řemdih "HUSIT" dřevěný
499 Kč –40 % 299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám odlehčenou verzi proslulého středověkého řemdihu. Tuto nepředvídatelnou zbraň si oblíbili v českých krajích především Husité, zejména proto, že má původ v zemědělských nástrojích. Řemdih má údernou část, nejčastěji ve formě ostnaté koule, připevněné k násadě řetězem. Této zbraně existuje nespočet variant, není výjimkou, že je ostnatých koulí na řetězu i více.

Řemdih "HUSIT" je bezpečná zbraň, vhodná i pro děti, které uchvátilo kouzlo středověkých zbraní. Není však určena na kontaktní boj, protože zbraň není měkčená. Je tedy třeba alespoň minimální opatrnosti :-). Tento řemdih má příjemnou lakovanou násadu ze dřeva, na jejímž konci se nachází zlaté očko pro zavěšení na stěnu. V místě, kde se dřevo setkává z řetězem, je řemdih vybaven ozdobnými koženkovými střapci. Na konci řetězu se nachází ostnatá koule o průměru 5 cm

Řemdih "HUSIT" je lehký a snadno ovladatelný pro malé i velké. Vyrobeno v Itálii. Vhodné pro všechny malé milovníky středověkých bojovníků! :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vychytávky za pár Kč
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 150 g
Délka násady: 27 cm
Průměr koule: 5 cm
Materiál: dřevo, kov, koženka
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Řemdih 3.6.2021 18:09
Zkusil jsem objednat a za ty peníze klobouk dolů velká spokojenost doporučuji. Možná by se s ním člověk i ubránil :-D
Odpovědět
PP Avatar autora 9.7.2024 18:00
Za ty peníze opravdu moc hezký design, mohu jen doporučit