Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Vrhací sekera "TEMPLAR" Cold Steel

HQ!
6 hodnocení
999 Kč 826 Kč bez DPH 999 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherná vrhací sekera s ostrými hroty - od světové značky Cold Steel!

Vrhací sekera "TEMPLAR" je zbraň navržená pro moderní sporty nebo soutěže. Hmotnost této vrhací sekery (450 g), její délka (35 cm) a šířka (5 mm) z ní dělají velmi zajímavou zbraň a její tvar zase něco nevšedního pro lidi, které už omrzelo házet "pouze" tradičním nožem. Navrhl ji Dave Baker a její tvar je inspirovaný historickou sekerou Hurlbat. Díky váze se s ní dá házet i na velmi velké vzdálenosti. Název si nese podle středověkého rytířského řádu, který byl známý díky křížovým výpravám a tajuplným legendám, které o něm kolují dodnes.

Sekera je vyrobena z jednoho pevného kusu tvrzené uhlíkové oceli (1050 Carbon). I přes kvalitní materiál si zachovává slušnou cenu a je tedy dostupná každému fanouškovi vrhacích zbraní.

Vrhací sekera "TEMPLAR" má hroty po všech stranách a není tedy těžké aby se zabodla i při nesprávném vrhu. Doporučujeme tento nevšední zážitek každému, kdo má zálibu ve vrhacích zbraních a zbraních na dálku!  
Na ukázku se můžete podívat zde na videu:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vrhací sekery
Záruka: 2 roky
Druh: sekery
Hmotnost: 448g
Délka: 35 cm
Tloušťka: 5 mm
Materiál: 1050 Carbon
Záruka: 36 měsíců
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
MD Avatar autora Sekerka Templar 26.10.2019 17:07
Velmi dobře se s ní hází i na delší vzdálenosti, jde s ní hodit i spodním obloukem, dobře se zasekává jak hroty tak i břitem. Uvažuji o koupi ještě další pro tréninky hodů oběma pažemi.
Odpovědět