HQ! Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Vrhací sekera "TEMPLAR" Cold Steel

3 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
999 Kč
826 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací nože
Záruka 2 roky
 

Nádherná vrhací sekera s ostrými hroty - od světové značky Cold Steel!

Vrhací sekera "TEMPLAR" je zbraň navržená pro moderní sporty nebo soutěže. Hmotnost této vrhací sekery (450 g), její délka (35 cm) a šířka (5 mm) z ní dělají velmi zajímavou zbraň a její tvar zase něco nevšedního pro lidi, které už omrzelo házet "pouze" tradičním nožem. Navrhl ji Dave Baker a její tvar je inspirovaný historickou sekerou Hurlbat. Díky váze se s ní dá házet i na velmi velké vzdálenosti. Název si nese podle středověkého rytířského řádu, který byl známý díky křížovým výpravám a tajuplným legendám, které o něm kolují dodnes.

Sekera je vyrobena z jednoho pevného kusu tvrzené uhlíkové oceli (1050 Carbon). I přes kvalitní materiál si zachovává slušnou cenu a je tedy dostupná každému fanouškovi vrhacích zbraní.

Vrhací sekera "TEMPLAR" má hroty po všech stranách a není tedy těžké aby se zabodla i při nesprávném vrhu. Doporučujeme tento nevšední zážitek každému, kdo má zálibu ve vrhacích zbraních a zbraních na dálku!  
Na ukázku se můžete podívat zde na videu:

 

Podobné produkty

Druh sekery
Hmotnost 448g
Délka 35 cm
Tloušťka 5 mm
Materiál 1050 Carbon
Záruka 36 měsíců
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MD Avatar autora Sekerka Templar 26.10.2019 17:07
Velmi dobře se s ní hází i na delší vzdálenosti, jde s ní hodit i spodním obloukem, dobře se zasekává jak hroty tak i břitem. Uvažuji o koupi ještě další pro tréninky hodů oběma pažemi.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.