• 1 z 9
 

Vrhací nože "SKULL CRASHER"

50 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 500 Kč (–45 %)
599 Kč
495 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací nože velké
Záruka 2 roky
 

Originální vrhací nože "SKULL CRASHER" se vám budou za opaskem skutečně vyjímat. Tyto nože si ponechávají jedinečný a osobitý design, takže se mezi svými vrhacími kolegy rozhodně neztratí. Jejich úctyhodná váha 110 g z nich dělá v rukou člověka, který ví, co dělá, již skutečně nebezpečný nástroj!

Vrhací nože "SKULL CRASHER" nejsou žádná párátka na hraní. Svou délkou 26 cm se řadí mezi velké vrhací nože a jejich vzhled budí úctu na první pohled. Lesklá stříbrná a uhlově černá barva se navzájem skvěle doplňují a dávají tak vyniknout originálnímu tvaru nože. Tento dojem ještě upevňuje barevná tkanina, která rukojeť pevně obepíná pro lepší držení a zážitek z házení. Díky ní je možné zbraň libovolně zavěsit kamkoli je právě třeba. Oproti jiným vrhacím nožům mají nože "SKULL CRASHER" u rukojeti náznak záštity, což jim dodává neotřelý vzhled a "pocit" klasického nože. Těsně pod rukojetí se nachází bílá ozubená lebka, která zosobňuje poslední varování pro případné nerozvážné nepřátele :-)

Díky své špičce se tyto vrhací nože skvěle zabodávají a žádné měkké dřevo jim neodolá. Dodáváme je v černém nylonovém pouzdře jako bonus, ve kterém můžou nože odpočívat při přenosu. Vrhací nože "SKULL CRASHER" jsou v sadě hned po 3 kusech.

Akční ukázka nožů v praxi:

 

Podobné produkty

Druh vrhací nože
Hmotnost (1 ks) 110 g
Délka 26 cm
Materiál nerezová ocel, tkanina
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
F Avatar autora 19.1.2023 12:20
Vrhací nože, mají moc pěkný design. Padnou dobře do ruky. Jsou dost špičatý, takže není problém aby se zapíchnuli, sice nemají ostré ostří, ale aspoň se s nimi neříznete když je budete vrhat. Doporučuji.
Odpovědět
PR Avatar autora 11.10.2022 11:32
Za tu cenu výborné, netupí se a děti jsou nadšené, že se jim házení s nimi daří....
Odpovědět
RW Avatar autora 11.12.2020 09:48
Spokojenost!
Odpovědět
ME Avatar autora 1.5.2020 11:08
Nože mají super design dobře se s nimi hází a jsou dobře jak pro začátečníky tak pro pokročilé doporučuji
Odpovědět