Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Skládací vrhací hvězdice "ČSLA ROTAČKA" kalená

18 hodnocení
2 999 Kč –33 %
Skládací vrhací hvězdice "ČSLA ROTAČKA" kalená
2 999 Kč –33 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Známá skládací vrhací hvězdice ROTAČKA, která byla vyrobena pro jednotky hloubkového, vojskového a speciálního průzkumu ČSLA.
Jediná věrná a funkční verze v celé Evropě!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací vrhací hvězdice "ČSLA ROTAČKA" kalená

Aquacentrum Praha, podnik Ústředního výboru Svazarmu (Svaz pro spolupráci s armádou), vyvinul pro potřeby armády v polovině 80. let 20. století vrhací hvězdici všeobecně známou pod názvem „Rotačka“. Určena měla být jednotkám vojskového, hloubkového i speciálního průzkumu ČSLA, nicméně do jejich výzbroje zavedena nikdy nebyla. Zdroj: VHU.CZ

Tato varianta rotačky je levnější protože: Je bez koženého pouzdra a výbrus ostří je delší, než u originální rotačky.

Tato skládací vrhací hvězdice byla vyrobena s menšími úpravami podle originálu našimi předními českými kováři a jedná se o vysoce kvalitní produkt. Kvalita, funkčnost a podobnost s originálem je až zarážející! Máte tak možnost vyzkoušet si slavnou československou záškodnickou zbraň, otestovat její účinnost a razanci a podivit se nad její průbojností!;-)

Rotačka byla vyrobena pro vojenské jednotky. Díky své hmotnosti 357 g je hvězdice vysoce průbojná a účinná na vzdálenost až 7 metrů!

Hvězdice se skládá ze dvou ramen, šroubu a matice. Ramena mají celkovou délku 28 cm. Hvězdice se může nosit ve složeném tvaru, ve kterém může sloužit jako bodná zbraň, nebo "ostří" k výrobě oštěpů a dalších improvizovaných zbraní. 

Po rozložení získáváme masivní hvězdici ukovanou z oceli 14260 kalenou na 54 HRC. S touto rotačkou se zaručeně trefíte do svého cíle. A to s vysokou účinností!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vrhací hvězdice
Záruka: 2 roky
Druh: vrhací hvězdice
Hmotnost celku: 357 g
Hmotnost jednoho dílu: 163 g
Průměr rozložené hvězdice: cca 28 cm
Materiál: kovaná ocel 14260 kalená na 54 HRC
Délka složené hvězdice: 28 cm
Délka ostří: 11,3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: