• 1 z 3
 

Vrhací hvězdice "NATTY" osmicípá stříbrná

22 hodnocení
 

8cípá vrhací hvězdice vyrobena z nerezové oceli o váze 58g ve stříbrné barvě. Součástí hvězdice je též nylonové pouzdro. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 199 Kč
Ušetříte 70 Kč (–35 %)
129 Kč
107 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací hvězdice
Záruka 2 roky
 

Vrhací hvězdice "NATTY" osmicípá stříbrná

Legendární vrhací zbraň, užívaná japonskými nindži. 8cípá vrhací hvězdice ve stříbrné barvě, kterou ocení nejen vrhač začátečník, ale i pokročilý pašák. :) 

Hvězdice "NATTY" je vyrobena z jednoho kusu nerezové oceli. Tato konkrétní váží pouhých 58 gramů, jedná se o opravdu lehký nástroj. Její cípy jsou pouze lehce ostřeny, neboť u vrhacích hvězdic, neboli shurikenů, je hlavní špička.

Hvězdice je vyrobena v klasickém designu hvězdic, které známe z filmů. Uprostřed hvězdice se nachází malý otvor, kterým lze protáhnout provázek. Součástí hvězdice je také nylonové pouzdro díky kterému ji rozhodně neztratíte. :) Pouzdro se dá připevnit na opasek díky poutku ze zadní strany pouzdra.       

 

Podobné produkty

Druh hvězdice
Hmotnost 58 g
Průměr 10 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MS Avatar autora Vhdné i pro děti 29.6.2022 09:25
Koupili jsme tři tyto hvězdice na jednu disciplýnu na dětském dnu a mělo to velký úspěch. Hlavní výhodou této hvězdice je, že se téměř pokaždé zabodne/zasekne, takže má každý nějaký ten úspěšný zásah :-) I cena v poměru ke kvalitě je velmi dobrá.
Odpovědět
MB Avatar autora nic moc 17.10.2022 09:08
Jestli chcete házet do polystyrenu, tak se vám určitě budou zabodávat. Já mám terčovnici z měkkého dřeva a je problém je pokaždé zabodnout. Prosedmileté dítě je to docela obtížné. Musel jsem je všechny pořádně nabrousit a už je to trohu lepší. Zrovna tyhle osmicípé jsou nejhorší, protože jsou nejtěžší, oproti sedmicipým nebo čtyřcípým.
MB Avatar autora Dobrý dárek 30.8.2018 13:03
Ostrá, s pouzdrem, pěkně vypadá, perfektně funguje - dárkem jsem udělala velkou radost.
Odpovědět
Avatar autora 25.8.2022 12:24
Jako rodina praktikující ninjutsu jsme z hvězdic nadšeni, hvězdice se jsou plně funkční , vždy se zabodou...děti je milují.