Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Turistický vařič "DŘÍVKÁČ MAXI" s pouzdrem

HQ!
7 hodnocení
1 999 Kč –50 %
Turistický vařič "DŘÍVKÁČ MAXI" s pouzdrem
1 999 Kč –50 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Velmi výkonné turistické kamna / dřívkáč / vařič. Ideální doplněk pro vaření v přírodě. Masivní konstrukce, možnost vaření, opékání nebo topení. Dodáván s přepravním obalem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Turistický vařič "DŘÍVKÁČ MAXI" s pouzdrem

Skvělý doplněk pro cestování, turistiku, kempování, rybaření a obecně pobyt v přírodě. "DŘÍVKÁČ MAXI" je naší novinkou, díky které si můžete kdekoliv uvařit své oblíbené jídlo, nebo horký nápoj. 

Dřívkáče se stávají čím dál více populární mezi příznivci pobytu v přírodě. Hlavním důvodem je nenutnost zakládat ohniště, mít velký přísun paliva a skládat kameny tak, aby se na oheň dal položit hrnec. Dřívkáč všechny tyto problémy řeší s naprostým přehledem. 

Vařič se skládá ze 6ti částí: 3x obvodová stěna, 1x stěna s otvorem pro přikládání, spodní rošt a horní plotýnka na vaření. 

Tyto typy vařičů jsou známé svou malou spotřebou paliva - přikládá se pomocí malých klacíků, třísek, šišek, suché trávy a podobně. Masivní konstrukce má mnoho průduchů, takže oheň nádherně hoří. Na vrchní části vařiče je umístěna křížová plotna na vaření. Horní "pacičky" plotny mají rozměr až 14 x 14 cm, takže není problém použít i velký hrnec. Díky křížové konstrukci není však problém vařit i v ešusu, konvici, hrníčku, pánvi a podobně. 

Velikost postaveného vařiče je: 24 x 16 x 16 cm (V x Š x H) - rozměry v přepravním balení (rozložený stav) jsou: 22,5 x 16 cm. Hmotnost je 922 g

Ukázka produktu v praxi: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřívkáče a vařiče
Záruka: 2 roky
Druh: Cestovní vařič dřívkáč
Hmotnost: 922 g bez pouzdra
Rozměry přepravní: 22,5 x 16 x 0,5 cm
Materiál: nerezová ocel, nylon (pouzdro)
Nevyplňujte toto pole:
BJ Avatar autora Vařič 19.11.2022 15:09
Překvapivě snadná, pevná a stabilní konstrukce , dostačující výkon, snadné přikládání při delší přípravě jídla i ve větším hrnci. Vynikající skladnost,jednoduchost a údržba. Nevýhody vidím jen ve vyšší váze, zejména pro použití na delší pěší túru ,a vyšší spotřebě paliva oproti pyrolýzním vařičům, což ale při pobytu v přírodě je nedostatek zanedbatelný. Doporučuji pro pobyt v kempu,u vody,na tábor,pokud jej nemusím nosit kilometry na zádech. Zastoupí ohniště pod kotlik, překvapí výkonem oproti mini a mikro skládacím kolegům má výborný tah. Celkově hodnotím kladně stabilitu,tah ,výkon,cenu,skladnost. Doporučuji.J.B.
Odpovědět