Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Tréninkové nunchaku "NINJA PROFESSIONAL" s řetězem

12 hodnocení
599 Kč –33 %
Tréninkové nunchaku "NINJA PROFESSIONAL" s řetězem
599 Kč –33 % 399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní nunchaku, které jsou vhodné pro nácviky sestav. Díky měkčenému povrchu se nemusíte bát újmy na zdraví. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nunchaku "NINJA PROFESSIONAL"

se váhou blíží reálným nunchakům, zároveň díky pěnovému obalu jsou měkké - vhodné pro začátečníky či pokročilý trénink. Vaše nechtěné údery do svých nohou a rukou budou bolet jen minimálně! Nunchaky jsou zakončeny ocelovými koncovkami a jsou spojeny kvalitním řetězem. Opačné konce jsou rudě zabarveny, aby byl Váš trénink co nejpřesnější.
 

Pokud s uměním nunchaku začínáte, chcete začít, nebo se jen zajímáte - nunchaku "NINJA PROFESSIONAL" jsou pro Vás to pravé!

Doplňkové parametry

Kategorie: Nunchaku
Záruka: 2 roky
Délka řetězu: 18 cm
Délka jednoho nunchaku: 30 cm
Celková délka: 79 cm
Váha: 160 g
Nevyplňujte toto pole:
LV Avatar autora 9.8.2022 13:38
Na tréning technik ideální. S řetězem jsou o něco těžší než podobné s provázkem (vlastním oboje) a proto se víc blíží reálným nunchaku. Jsou v "akci" skoro denně a stále bez závady. Pro začátečníky, nebo malé bojovníky doporučuju. Doprava taky bez problémů.
Odpovědět
T Avatar autora 2.2.2022 15:57
Nunchaky dnes přišly, velmi spokojen, doporučuju :)
Odpovědět
VB Avatar autora 16.10.2021 12:06
Skvělé nunchaku pro ty kteří začátečníky, ať už s bojovým uměním a nebo jen s trikovými comby této bojové zbraně. Především jsou měkké takže opravdu to bolí jen málo když se s tím praštíte. Jsou velice kvalitně zpracované a je vždy radost si s tím něco natrenovat. Používám je a s hrdostí můžu říct, že je tento produkt kvalitní a můžu ho s jistotou doporučit.
Odpovědět