Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Světelný meč "JEDI KNIGHT" Plně kontaktní! Multi-color!!!

11 hodnocení
9 999 Kč –40 %
Světelný meč "JEDI KNIGHT" Plně kontaktní! Multi-color!!!
9 999 Kč –40 % 5 999 Kč 4 958 Kč bez DPH
Skladem

Model z oblasti levnějších světelných mečů, tipu RGB. Nový Cool design v černém zbarvení. Funkce změny barev, pohybový senzor, dotykový senzor a mnoho dalších.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "JEDI KNIGHT" Plně kontaktní! Multi-color!!!

 "Stach a vztek vedou k temné straně. Nesmí nikdo ovládnout Tě..."

Rytíři Jedi jsou ochránci míru, ne vojáci. Bohužel temná doba si žádá, aby každý z Jediů pozvedl svůj světelný meč a vyrazil do boje proti Separatistům. Rytíři Jedi, Mistři i Padawani, všichni jsou rozprostřeni po různých soustavách a brání mír ve jménu Galaktické republiky. I vy se připojte mezi ně, chopte se svého světelného meče a přidejte se do řad Jediů, bojujících za mír a pořádek v Republice!

Světelný meč "JEDI KNIGHT" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Design je detailně propracovaný a originální. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "JEDI KNIGHT" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Přímo z produkce studia Disney!  

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "JEDI KNIGHT"
- Napájecí kabel
- Dutý RGB tubus
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světelné Meče
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Délka celek: cca 116,3 cm
Délka rukojeti: 28,8 cm
Hmotnost: 416 g
Materiál: hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: