• 1 z 8
 

Světelný meč "THE GREY JEDI" Plně kontaktní! Multi-color

21 hodnocení
 

Nové barevné provedení s novými funkcemi. Oproti starým modelům má tento meč možnost měnit barvu čepele dle Vaší libosti.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–42 %)
3 999 Kč
3 305 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "THE GREY JEDI" Plně kontaktní! Multi-color

,,Ujišťuji tě že vidím víc šedé než temnoty nebo světla. Jsem jen tvrdohlavý stařík, unavený pošetilostí ostatních."

 Šedí Jediové byla skupina Jediů, kteří nesouhlasí s ideály Světlé ani Temné strany. Dají se tedy považovat za neutrální frakci ve světě Jediů a Sithů. Podle  některých byly Šedými Jedi nazýváni ti, kdo ovládají jak schopnosti Světlé, tak Temné strany síly. To však není tak úplně pravda, neboť ne každý Šedý Jedi tyto schopnosti ovládal. Neznámějším Šedým Jedim je bezesporu Jolee Bindo, jenž bojoval po boku Revana.  

Světelný meč "THE GREY JEDI" je velmi kvalitní kontaktní kus pro plnohodnotný trénink. Kvalitní tělo z hliníkové slitiny, vyrobené precizní technikou soustružení. Neuvěřitelně propracované detaily zaručují vysokou kvalitu a úžasný pocit, jako by jste v ruce drželi skutečný světelný meč.

Délka rukojeti meče činí 29,4 cm jako u reálného světelného meče. Jak je již řečeno, celé tělo vyrobené z pevné a odolné hliníkové slitiny.

Světelný meč "THE GREY JEDI" má vlastní baterii, která disponuje kapacitou 3000 mah a dodává napětí ve výši 3,7 V. Takže naprosto zmizí potřeba nakupovat baterie, nebo dobíjecí články za několik stovek. Osvětlení čepele zajišťuje kvalitní výkonná LED žárovka zasazená do těla meče.

Samotná čepel je vyrobená z velice odolného polykarbonátu, takže se nemusíte bát do boje s tímto mečem opřít! :) Jak již bylo řečeno, jedná se o plně kontaktní světelný meč, který není pouze a výstavku, ale je možné s ním bojovat. Meč je vybavený i senzorem dotyku, který při kontaktu s jiným mečem, nebo jiným předmětem v dostatečné síle vydá zvuk, jako při kontaktu skutečného meče.

Rukojeť meče "THE GREY JEDI" je vybavená motion senzorem, tudíž snímá pohyb a díky kvalitnímu reproduktoru na konci rukojeti vydává zvuky jako pravý světelný meč! :) Samotný meč je pak vybavený hned několika zvukovými módy a možností měnit hlasitost zvuku, od hlasité až po úplné ticho, pro případ potřeby. (Tuto schopnost jistě ocení vytížení rodiče, kteří si po náročném dni chtějí odpočinout.)

Unikátní vlastností právě tohoto světelného meče "THE GREY JEDI" je jeho schopnost měnit barvy. Od Sithské červené přes modrou až po bílou, tento meč disponuje hned 11 ti barevnými nastaveními. Dostane se Vám tak do ruky jedinečná možnost, dle nálady a chuti měnit svou stranu. Pokud si pořídíte dvojici těchto mečů, dají se díky závitu na konci rukojeti spojit ve světelnou tyč. Přímo z produkce studia Disney! 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie.   

Maximální parametry pro napětí: 
- 3,7 V
- 0,38 A (380 mAh)

Specifikace meče "THE GREY JEDI":

  • Materiál je pouze kvalitní hliníková slitina a polykarbonát, žádný levný plast! :)
  • Polykarbonátová čepel o síle materiálu 2 mm a délce 91 cm.
  • Vysoká svítivost díky zabudované LED svítivé diodě v těle meče.
  • Změny zvukového módu + změna hlasitosti
  • Součástí balení je napájecí kabel určený pro Váš meč.
  • Vysoká odolnost. Meč je vhodný pro plně kontaktní boj.
  • Vysoká kapacita baterie neuvěřitelných 3000 mah.
  • Jedinečný produkt a Českém trhu.
  • Úžasný poměr cena X výkon!
  • Možnost výběru až z 11 ti barev!

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči:

 

 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Hmotnost světelného meče 517 g
Délka rukojeti 29,4 cm
Délka meče 116,8 cm
Materiál Hliníková slitina, polykarbonát
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
TV Avatar autora Vzuum 16.6.2023 11:38
Než mi došel balíček, tak jsem sledoval různá videa těch levnějších RGB mečů, a musím říct, že i z těch videí jsem byl nadšený. Kam se za tu dobu co se dívám na Star wars, tyhle mazlíci posunuly :) Jakmile jsem meč nabil a aktivoval, tak ve mě ožilo moje vnitřní dítě a okamžitě jsem chtěl lítat po místnosti a bojovat s nějakým sithem :D Fakt skvělý pocit, sice chvíli trvalo se naučit jak fungují tlačítka, ale po týdnu to mám už krásně zvládnuté a meč si několikrát denně pouštím jen tak pro radost. Mám koupené dva a ta světelná tyč, co z nich jde vytvořit je taky grandiózní. Já jsem asi jak malý harant, ale v 34 letech mi dlouho nic neudělalo takovou radost, jako tyhle duelové meče. Opravdu vřele doporučuji. :)
Odpovědět
M Avatar autora 29.1.2022 04:55
Úžasný světelný meč. Oproti ostatním lightsaberům této cenové katergorie vypadá delší a o něco těžší, takže v manévrování bude ideální pro lidi 180cm+. Ať váš provází síla!
Odpovědět
JV Avatar autora 23.3.2021 10:49
Meč mám něco přes 14 dní, původně jsem kvůli své neznalosti ho chtěl ohodnotit špatně, ale po čase jsem se naučil jak fungují tlačítka a musím říct, že za tuto cenu jsem velmi spokojen. Díky menšímu bytu byl meč schopen již zasáhnout několik kusů nábytku a naprosto nepoškozen vyšel jako vítěz, svítí pěkně a změna barev se mi perfektně hodí podle nálady. Rukojeť se drží příjemně, snad jen bych do ní přidal závaží pro lepší balanc, manipulaci a obraty. Baterie vydrží dost dlouho na nějaké hraní. Celková spokojenost 9/10 a DOPORUČUJI
Odpovědět
ČM Avatar autora Dotaz 29.1.2021 20:41
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jakými tlačítky se mění barvy čepele meče
Odpovědět
M Avatar autora Odpověď 6.5.2021 08:02
Dobrý den. Stačí tlačítko podržet 2 probliknutí nebo 2 sekundy, ale musíte ho mít zaplý jinak to nefunguje