• 1 z 8
 

Světelný meč "LEIA ORGANA" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!! II. jakost

6 hodnocení
 

Detailně propracovaný, 1:1 s filmovým originálem. Verze Neopixel + funkce multi-color. Ideální na výstavu, ale i na kontaktní šerm. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 24 999 Kč
Ušetříte 12 000 Kč (–48 %)
12 999 Kč
10 743 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
 
Meč je funkční, bohužel jeho spodní tlačítko je nefunkční, meč je tedy naprogramován na jediný mód a svítí pouze červeně a problikává. Nelze přenastavit. Ostatní funkce meče jsou však v pořádku.

Světelný meč "LEIA ORGANA" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

"Obi-Wan ji kdysi dávno ukryl, ale to ji dnes už nezachrání. Dostanu Vás oba! Když se k nám nepřidáš ty, možná
to udělá ONA!"

Slova Dartha Vadera jenž vyprovokovala Luka Skywalkera a téměř je převedla k temné straně síly. Slova o princezně Leie Organě, sestře
Luka Skywalkera a dceři Anakina Skywalkera, která též ovládala sílu a postupem času se sama přidal mezi rytíře Jedi.
Novinka, která potěší fanoušky nesmrtelné ságy STAR WARS. Světelný meč "LEIA ORGANA" čeká jenom na Vás!


Nádherný design věrný filmovému zpracování meče na Vás ihned zapůsobí. Honosná rukojeť Vás ihned osloví svým barevným provedením a detailně zpracovaným designem, který nijak nebrání manipulaci s mečem. Krásně padne do ruky a potěší i Vaše oči. Tubus slouží jako čepel, drží v rukojeti 4 imbusové šroubky (červíky), díky čemuž je čepel pevně jištěna a neklepe se. 

Na rukojeti se nachází 2 tlačítka, jenž každé z nich má odlišnou funkci. Větší tlačítko slouží jako aktivační, jeho hlavní funkcí je zapnutí a vypnutí meče. Spodní, menší tlačítko slouží k výměně zvukového efektu a svítivosti a změně barvy, která se mění, že při zapnutém meči stisknete menší tlačítko a následně stisknete tlačítko aktivační, čímž se barva čepele změní. Takže si můžete vybrat barvu dle chuti. :)

Uvnitř meče se také nachází několik zvukových módů, které současně mění i svítivost meče. Zvuk se mění pomocí spodního tlačítka. Při každém stisknutí se ozve filmová hláška, která Vám potvrdí změnu zvukového módu. Pokud Vám tedy nevyhovuje klasický zvuk světelného meče, můžete si jej změnit na ten, který se Vám bude nejlépe poslouchat. 
Můžete si vybrat barvu i zvuk, podle Vaší chuti! :)  

Meč je plně kontaktní. Díky tomu působí věrně, téměř jako filmová předloha. Meč reaguje na dotek zvukem nárazu a problikáváním. Váš souboj pak působí, jako by jste opravdu bojovali za osud galaxie :)

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Obsah balení:
- Světelný meč "LEIA ORGANA" multicolor!
Nabíječka
- Tubus
- Transparentní stojánekMeč je vhodný na kontaktní šerm, či nácvik šermu. Díky své věrné podobě s filmovou předlohou a pevnému transparentnímu stojánku si jej můžete i vystavit ve Vašem obývacím pokoji, nebo ložnici. Také je vhodný k cosplay, či divadelnímu představení.
Je Vaší oblíbenou postavou Leia Organa? Tak to je její světelný meč tím pravým do Vaší sbírky.  

Videorecenze:


 

Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Hmotnost rukojeti 410 g
Celková hmotnost 539 g
Délka rukojeti 27,8 cm
Materiál Nerezová ocel, hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: