• 1 z 7
 

Světelný meč "JEDI ADMIRAL" Plně kontaktní! Multi-color!!!

1 hodnocení
 

Rukojeť připomíná futuristickou šavli. Přizpůsobeno ke kontaktnímu šermu. Obsahuje možnost změnit barvu, pohybový a nárazový senzor.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 10 999 Kč
Ušetříte 5 500 Kč (–50 %)
5 499 Kč
4 545 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "JEDI ADMIRAL" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Veškerou energii do předních štítů. Ať se stíhači připraví do obraných pozic. Blokáda musí být udržena!"

 Klonové války se rozlehli do všech koutů známé galaxie. Armády klonů a bitevních droidů bojují na zemi, ve vodě i ve vzduchu. Jediájští generálové vedou své prapory proti armádám Separatistů a dobíjí zpět jednu soustavu za druhou. Někteří však zůstávají na můstcích velitelských lodí a vedou válku ve vesmíru. Tím se tak stávají admirály, kteří mají za úkol dovést Republikovou flotilu k vítězství.  

Designově zajímavý kousek, který jste na našich stránkách ještě neviděli. Plně funkční světelný meč, který je přizpůsoben ke kontaktnímu šermu. Nejedná se tak o žádnou hračku. :) Tento světelný meč má něco speciálního a to pevnou záštitu, která svým vzhledem připomíná záštitu námořnické šavle ve futuristickém provedení. Proto je Vaše ruka v bezpečí proti zákeřným zásahům. Meč hodný Admirála. :)   

Světelný meč "JEDI ADMIRAL" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze tří možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Meč má možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "JEDI ADMIRAL" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Takže se chopte meče Admirále! Je čas dovést flotilu k vítězství! Přímo z produkce studia Disney! 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "JEDI ADMIRAL"
- Napájecí kabel
- Dutý RGB tubus
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Délka celková 112 cm
Délka rukojeti 26 cm
Hmotnost 504 g
Materiál Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: