• 1 z 8
 

Světelný meč "GRANDMASTER SKYWALKER" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

6 hodnocení
 

Přesná, detailně zpracovaná replika světelného meče Luka Skywalkera. V poměru 1:1 s filmovým originálem. Plně kontaktní s funkcí multi-color, verze RGB. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 14 999 Kč
Ušetříte 6 500 Kč (–43 %)
8 499 Kč
7 024 Kč bez DPH
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Světelný meč "LUKE SKYWALKER" Plně kontaktní!

"Ano, jsem Jedi."

Když bylo Galaktické impérium poraženo, Luke Skywalker se rozhodl pokračovat v učení a postupem času dal dohromady nový řád Rytířů Jedi. Nacházel nové studenty ve všech koutech galaxie a do svého učení přijal např. malého Grogu, nebo syna své sestry Leii Bena. Bohužel řád netrval dlouho a světla se opět zmocnila temnota a to rukou samotného Bena Sola.  

Kousek z filmového plátna, který Vás zaručeně zaujme, neboť se jedná o přesnou repliku světelného meče, kterým se oháněl Mark Hamill v roli Luka Skywalkera. Meč je vyrobený v měřítku 1:1 z lesklé oceli. Tento meč je již z našich stránek dobře znám, jenže nyní na něm najdeme pár designových změn a také lepší funkce uvnitř, neboť meč v sobě skrývá citlivější senzor pohybu, než jeho předchůdce.

Světelný meč "GRANDMASTER SKYWALKER" v sobě skrývá klasické funkce jako změnu barvy, možnost výměny zvukových efektů a možnost režimů hlasitosti. Jedná se o model RGB, tudíž je jeho čepel dutá a její svítivost zajišťuje silná žárovka, která je skryta uvnitř rukojeti. Na rozdíl od svého předchůdce, se tento meč nabíjí přes USB kabel, tudíž nemusíte vytahovat baterii z meče, jako dříve. Tímto se stává nabíjení mnohem pohodlnější. Přímo z produkce studia Disney!   

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Obsah balení:
- Světelný meč " "GRANDMASTER SKYWALKER"" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
- USB Napájecí kabel
- Tubus
- Transparentní stojánek 

Světelný meč " "GRANDMASTER SKYWALKER"" je ideálním kouskem pro fanoušky STAR WARS. Je vhodný k cosplay, na kontaktní šerm, či jen tak na výstavu ve svém obydlí. Ať Vás provází síla. :)  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Videoukázka: 

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Hmotnost rukojeti 514 g
Délka rukojeti 27,6 cm
Materiál Nerezová ocel, hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora Dotaz k návodu 7.12.2021 08:34
Dobrý den, zakoupila jsem tento meč a je skvělý. Jsem z něho nadšená, je to výborná replika. Mám ale dotaz k návodu. Přiložený návod je poněkud nepřehledný a pořád se mi konkrétně u tohoto modelu nepodařilo dohledat ovládání hlasitosti a zvuku celkově. Konkrétně mi jde o vypnutí podkresové hudby a zachování zvukových efektů. Poradíte? Děkuji.
Odpovědět
RH Avatar autora Ovládání a nabíjení 14.12.2022 12:18
Ovládání jsme odhalili s pomocí návodu a mnoha pokusů takto: Když je meč vypnutý, tak podržením tlačítka a jeho puštěním po 1s se mění hlasitost v cyklu - nahlas / tlumeně / beze zvuku 2s se mění stabilita paprsku v cyklu - stabilní světlo / mrkající světlo 3s se mění podkresová hudba v cyklu - 4x různé hudební téma 1x bez hudebního podkresu Když je meč zapnutý, tak podržením tlačítka a jeho puštěním po kliknutí - meč zajiskří jinou barvou, jako když odrážíte laserové střely 1s - meč se přepne do trvalého jiskření dokud nekliknete krátce znovu, např. pro zaklínění dvou mečů proti sobě, nebo prořezávání dveří :D 2s - meč začne postupně měnit barvu až dokud krátce nekliknete pro zvolený odstín, který se uloží. Co nás trápí je podivné nabíjení. LED v rukojeti jen krátce problikne a není jasné, jestli nabíjení probíhá, nebo ne. Konektor je v plastu dost utopený a poměrně nekvalitní, takže i když si myslíme, že se meč celou noc nabíjel, tak ráno zjistíme, že tomu tak nebylo a musíme znovu hledat správné zasunutí USB do konektoru a doufat. Tohle mi zboží za 8k přijde jako hodně nedotažené a pokud se to bude zhoršovat, budu muset meč reklamovat. Jinak jsme s mečem naprosto spokojeni.
L Avatar autora 5.10.2022 22:28
To by mne také zajímalo