• 1 z 8
 

Světelný meč "ARCHIVE PROTECTOR" Plně kontaktní! Multi-color!!!

5 hodnocení
 

Plně kontaktní světelný meč verze Xenopixel. Vybaven citlivým pohybovým senzorem, možnost změnit barvu čepele, bohatý výběr zvukových módů. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 15 999 Kč
Ušetříte 7 000 Kč (–43 %)
8 999 Kč
7 437 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "ARCHIVE PROTECTOR" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Pokud něco nenajdete v našich archivech... Neexistuje to."

Archivy v chrámu Jediů na Coruscantu skrývají mnohá tajemství síly, ať ta dobrá tak ta zlá. Vědění jenž toto místo skrývá by mohlo v nesprávných rukou mít až destruktivní účinky. Mnoho disků, spisů a artefaktů se musí držet pod ochranou. A proto jsou tu jedinci, jenž jsou vyvoleni tento úkol provádět. Jednou z těchto vyvolených byla např. Jocasta Nu. A co Vy? Jste dost dobří na to aby jste se mohli stát ochráncem Archivu? :) 

 Světelný meč "ARCHIVE PROTECTOR" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Rukojeť meče je detailně propracována a oplývá designem, jenž připomíná meč Anakina Skywalkera. Jedná se o model Xenopixel, což je levnější varianta z našich stránek již známého Neopixelu. Verze Xenopixel užívá stejného tubusu jako jeho dražší dvojče. Uvnitř rukojeti se nachází kontakt, jenž reaguje s kontaktem na konci tubusu a způsobuje tak rozsvícení čepele. Krom toho se pod oním kontaktem skrývá žárovka. Na rozdíl od Neopixelu, rukojeť Xenopixelu svítí i sama o sobě bez tubusu. Svítivost meče si můžete změnit a díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Úplnou novinkou u verze Xenopixel. Je to že si můžete změnit přímo mód samotného meče. Můžete si vybrat z těchto módů.
 
- Blaster Blade (Meč je po zapnutí zhasnutý a reaguje jen při stisknutí tlačítka, simuluje tak střelbu z Blasteru). 
- Ghost Blade (Meč po zapnutí vydává zvuk avšak pevně nesvítí. Místy problikává a reaguje na střet i pohyb). 

Další módy pak souvisí převážně s aktivací meče. Jedná se o efekt, který následuje po zapnutí meče. Např. Vám meč problikne, zazrní a následně se aktivuje do normálního stavu. Nebo několikrát bíle zabliká a poté se aktivuje. Těchto možností se v meči nachází hned 6! 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "ARCHIVE PROTECTOR" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Přímo z produkce studia Disney! 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "ARCHIVE PROTECTOR"
- Napájecí kabel
- Plný tubus (Neopixel/xenopixel)
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus 
- USB Fleshka 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Světelný meč verze Xenopixel, praktická ukázka:

 Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Délka celek 115,2 cm
Délka rukojeti 27 cm
Hmotnost 359 g
Materiál hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: