Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Světelný meč "YOUNGLING" Plně kontaktní! Multi-color!!!

21 hodnocení
10 999 Kč –50 %
Světelný meč "YOUNGLING" Plně kontaktní! Multi-color!!!
10 999 Kč –50 % 5 499 Kč 4 545 Kč bez DPH
Skladem

Plně kontaktní světelný meč verze Xenopixel. Vybaven citlivým pohybovým senzorem, možnost změnit barvu čepele, bohatý výběr zvukových módů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "YOUNGLING" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Mistře Skywalkere! Je jich tam hrozně moc! Co budeme dělat?" 

Když se v Republice narodí dítě, jenž je nadané v síle. Může se stát že si pro něj jednoho dne přijde Rytíř Jedi a odvede ho do chrámu Coruscant nebo Dantooinu. Zde je ono dítě podrobeno výcviku aby se později mohlo stát Padawanem a přejít pod křídla jednoho z mistrů Jedi. Dříve než se tak stane je ono dítě přiřazeno k "YOUNGLINGS" kde se naučí základy užívání síly a boj s tréninkovým světelným mečem. Takže se chopte mečů děti, Váš výcvik právě započal!

Světelný meč "YOUNGLING" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Rukojeť meče oplývá jednoduchým designem. Jedná se o model Xenopixel, což je levnější varianta z našich stránek již známého Neopixelu. Verze Xenopixel užívá stejného tubusu jako jeho dražší dvojče. Uvnitř rukojeti se nachází kontakt, jenž reaguje s kontaktem na konci tubusu a způsobuje tak rozsvícení čepele.

Krom toho se pod oním kontaktem skrývá žárovka. Na rozdíl od Neopixelu, rukojeť Xenopixelu svítí i sama o sobě bez tubusu. Svítivost meče si můžete změnit a díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Úplnou novinkou u verze Xenopixel. Je to že si můžete změnit přímo mód samotného meče. Můžete si vybrat z těchto módů.
 
- Blaster Blade (Meč je po zapnutí zhasnutý a reaguje jen při stisknutí tlačítka, simuluje tak střelbu z Blasteru). 
- Ghost Blade (Meč po zapnutí vydává zvuk avšak pevně nesvítí. Místy problikává a reaguje na střet i pohyb). 

Další módy pak souvisí převážně s aktivací meče. Jedná se o efekt, který následuje po zapnutí meče. Např. Vám meč problikne, zazrní a následně se aktivuje do normálního stavu. Nebo několikrát bíle zabliká a poté se aktivuje. Těchto možností se v meči nachází hned 6! 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "YOUNGLING" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Přímo z produkce studia Disney! 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "YOUNGLING"
- Napájecí kabel
- Plný tubus (Neopixel/xenopixel)
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus 
- USB Fleshka 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Světelný meč verze Xenopixel, praktická ukázka:

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světelné Meče
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Délka celek: 116 cm
Délka rukojeti: 25,5 cm
Hmotnost: 307 g
Materiál: hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V
Nevyplňujte toto pole:
AR Avatar autora Možnost vlastních zvuků 16.5.2023 22:09
Zdravím, chci se zeotat zda je zde možnost přidat vlastní font zvuků skrze sdčko nebo flashku jako je to u xenopixelů normálně
Odpovědět
MF Avatar autora Meč je dobrý,ale... 28.6.2024 22:14
Chtěl jsem něco na spin a triky pro effekt co budou vypadat dobře a něco to vydrží...Je třeba vzít v potaz že se jedná o nejlevnější Xenopixel co jsem našel.Červíci vydrží teda pěkné prd,takže doporučuju pro opravdu pevné uchycení,si koupit opravdu lepší.(než to utáhneš jsou ožvejkaný) a to nejsem žádnej levák Bob,šrouby utáhnout umim s citem.Ono se od uchycení tubusu hned váže taky to jak dobře reaguje zvuk a světlo na střet s tubusem.díky přenosu těch vibrací.rukojeť jednoduchá bez jakýchkoliv věcí co vás bodaj a škrábou u spinování..prostě hladká prácička.Je dost kluzký(hliník) doporučuji rukavice s protiskluzovou dlaní.A tubus? Ten je boží.AŽ uvidíš ty barvy v pomoji tak se pose...:) a když už si budeš myslet že tě nenůže překvapit,vem to ven.Zaručuju ti že jestli stim dokážeš točit jsi King of the street:)) je to boží.A co se kontaktu týče...Dobře bych to zvážil.Pokud se chceš rubat tak si kup Bokken nebo nějaký klacek a vypiluj techniku,tohle fullkontakt nevydrží věčně,a co se jemný elektroniky týče,ta fakt neni nesmrtelná(bude opravdu dobré aby ti to moc nepadalo).Na lehký nácvik s kamarádem kde se nechcete zabít asi super do full kontakt by to byla asi rychle přešlá radost,To si budeš muset připlatit.Celkově jsem za meč rád,jsem rád že jsem si ho koupil a spinning s ním je bezvadnej navíc sakra...je to Lightsaber,to chceš prostě doma.Máš rád/a Star Wars přece,takže jsme ujetí a tenhle meč je skvělej parťák co to dokazuje.koupil bych znovu.Doporučuni meč lidem co chtějí spin,točení,finty a ty přísný věci z filmu dělat se světelnym mečem:) ovšem by asi dle mého úsudku,(a já jsem obyčejný fanda a šermíř)by bylo dobré kdybys to už trochu uměl/a.Je škoda aby takhle drahej meč padal doma co 10 vteřin na plovoučku nebo hůř.pokud si nejsi jistý světlem,a svítivostí,tak se neboj.Svítí to jako blázen.Všem přeji zdraví a opatrnost.Šermu zdar.Michal F.
Odpovědět