• 1 z 15
 

Světelné kopí "FOR THE EMPEROR" Plně kontaktní! Multi-color!!!

5 hodnocení
 

Světelné kopí, které se skládá z několika kusů se šroubovacími závity, díky čemuž je plně nastavitelné. Funkce multicolor + citlivý pohybový senzor. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 19 999 Kč
Ušetříte 10 000 Kč (–50 %)
9 999 Kč
8 264 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelné kopí "FOR THE EMPEROR" Plně kontaktní! Multi-color!!!

  "Bojujte za čest a slávu ve jménu Císaře Valkoriona!"

Válka mezi Sithy a Republikou je v plném proudu. Na obou stranách umírají 1000 válečníků a při tom ani jedna strana netuší, že se v neznámých oblastech chystá zaútočit ohromná armáda Císaře Valkoriona. Obě frakce tak musí odložit své spory a spojit síly proti novému nepříteli, který si nebere servítky a zničí každého kdo se mu postaví do cesty ať je ro Jedi nebo Sith. Vojáci Valkorionovi armády však užívají novou taktiku boje na blízko a to světelná kopí! Nyní takové můžete vlastnit i Vy!   

Světelné kopí "FOR THE EMPEROR" je celosvětová jedinečnost ze světa Star Wars!
Nový rozměr hvězdných válek!
Světelné kopí má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Originálně zpracovaný design v černé barvě. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Kopí v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb kopí a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím.
Kromě toho v sobě ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší.
Kromě toho má kopí možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče:) 

Světelné kopí "FOR THE EMPEROR" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil.  

A to zdaleka není vše! Jelikož se kopí skládá z několika článků, můžete si jeho délku nastavit dle libosti, krom toho si můžete z kopí udělat jen samostatný meč, nebo meč s prodlouženou rukojetí. S kopím "FOR THE EMPEROR" se meze ve fantazii nekladou. :)! 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelné kopí "FOR THE EMPEROR"
- Napájecí kabel
- Dutý RGB tubus
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus  

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Délka celého kopí (bez tubusu) cca 165 cm
Délka kopí (s tubusem) cca 249,3 cm
Délka rukojeti (samotné) 29,1 cm
Hmotnost 1558 g
Materiál hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: