HQ! Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Černý světelný meč "DARK SABER" kontaktní!

30 hodnocení
 

Plně kontaktní replika legendárního Dark Saberu, převážně známého ze seriálu Star Wars Klonové války. Vybavena pohybovým senzorem a zvukovými efekty. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 11 999 Kč
Ušetříte 5 000 Kč (–41 %)
6 999 Kč
5 784 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Černý světelný meč "DARK SABER" kontaktní!

"Vyzývám tě jako válečníka k boji jeden na jednoho, aby ten nejsilnější mohl vládnout Mandaloru!"

Slova Dartha Maula zafungovala, a vyprovokovala tak souboji vůdce Umrlčí hlídky, rozeného Mandaloriana Pre Vizlu.
Statečný válečník se postavil Sithskému lordovi, a jeho zbraní byl legendární "DARK SABER", meč jenž byl vytvořen jediným Mandalorianem, který se stal rytířem Jedi a později ukraden z chrámu Umrlčí hlídkou. I když Pre Vizla bojoval statečně, Sithskému Lordu se nemohl vyrovnat a slavná zbraň dostala nového nositele. Darth Maula.  


Černý světelný meč "DARK SABER" je věrnou replikou slavné zbraně, který můžeme znát ze seriálu Star Wars Clone wars a později i Star Wars RebelsDetailně zpracovaná replika se skvěle hodí do ruky každého fanouška Star Wars a hlavně Mandaloriánů! Neboť replika v měřítku 1:1 je přesně identická s filmovou předlohou. 

Rukojeť meče odpovídá svým designem filmové předloze. Jedná se o jednoduchý design bez křiklavého zdobení. Celá rukojeť je z  hliníkové slitiny a neobsahuje žádné kusy plastu. Rukojeť obsahuje záštitu, aktivační tlačítko otvor pro nabíječku. Uvnitř rukojeti je skrytý repráček, díky kterému může meč vydávat zvuky jako z filmu! :)

Čepel meče je tvrzený plast, pevný a vhodný pro trénink šermu nebo i lehký kontaktní šerm! Konstrukce rukojeti však není stvořena pro plnosilový kontaktní šerm, takže buďte opatrní.

Čepel je v rukojeti jištěna šroubky, které se dají povolit imbusem, čepel se pak dá snadno z rukojeti vyndat. Černá čepel má upravený design tak, aby připomínal energetickou čepel, kterou má originální předloha.

Při kontaktu s jiným předmětem či čepelí jiného meče, reaguje čepel blikáním a zvukovým efektem střetu!

Chcete se stát hrdým Mandaloriánským válečníkem a vést Mandaloriány k vítězství? Uchopte světelný meč "DARK SABER" a staňte se hrdinou Mandaloru! Přímo z produkce studia Disney!   

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem
počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.   
 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

 Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Celková délka meče 100 cm
Celková hmotnost 707 g
Hmotnost čepele 344 g
Hmotnost rukojeti 360 g
Délka rukojeti 35,5 cm
Délka čepele 65,5 cm
Materiál Hliníková slitina, tvrzený plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: