• 1 z 11
 

Teleskopický rozdmýchávač ohně "FIRE BLOW"

2 hodnocení
 

Teleskopická trubička, sloužící k velmi efektivnímu rozfoukání ohně. Po rozložení získáte 43 cm dlouhou trubičku z nerezové oceli 304. Už žádné oči plné kouře a klečení v ohništi!

Dostupnost Skladem
Běžná cena 189 Kč
Ušetříte 90 Kč (–47 %)
99 Kč
82 Kč bez DPH
   
Kategorie Survival / Outdoor vybavení
Záruka 2 roky
 

Teleskopický rozdmýchávač ohně "FIRE BLOW"

Efektivní rozdmýchávač ohně, díky kterému už nebudete muset několik minut klečet v ohništi a usilovně rozfoukávat poslední žhavý uhlík. Tato pomůcka je určena pro cestovatele, skauty, bushcraftery, zálesáky... Zkrátka pro každého, kdo potřebuje udělat pořádný oheň

Tato teleskopická trubička z nerezové oceli 304 měří ve složeném stavu pouze 9,5 cm. Hmotnost je krásných 19 g, takže pokud jste vyznavači ultralight vybavení, tento rozdmýchávač Vás jistě překvapí :-)

V rozloženém stavu má trubice 49 cm a snadno se díky ní můžete přiblížit přímo k uhlíku, který chcete rozfoukat. Efektivita tohoto nástroje spočívá právě v tom, že jste schopni všechen kyslík směřovat na jedno místo a oheň tak mnohem lépe rozfoukáte

Součástí je i plastové pouzdro s gumovým uzávěrem, který je vodotěsný. Na vršku uzávěru je i dírka pro provlečení poutka. Jakmile jednou rozděláte oheň s tímto rozdmýchávačem, už nebudete chtít jinak!

Ilustrační foto - pouzdro může mít barvy viz. fotky

Podobné produkty

Druh Rozdmýchávač ohně
Hmotnost 24 g s pouzdrem
Délka (složený) 9,5 cm
Délka (rozložený stav) cca 49cm
Materiál nerezová ocel 304, plastové pouzdro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: