• 1 z 6
 

Skládací ohniště/dřívkáč "CAMP HERE" s obalem

19 hodnocení
 

Skládací ohniště, díky kterému si můžete rozdělat oheň téměř kdekoliv. Hmotnost pouze 211 g, přepravní velikost 14x14 cm. Vhodné pro cestování a turistiku.
Dodávané se látkovým přepravním obalem

Dostupnost Skladem
Běžná cena 499 Kč
Ušetříte 100 Kč (–20 %)
399 Kč
330 Kč bez DPH
   
Kategorie Survival / Outdoor vybavení
Záruka 1 rok
 

Skládací ohniště/dřívkáč "CAMP HERE" s obalem

Táboření je skvělou aktivitou, která se stává čím dál více populární. Ovšem ne na každém místě se nachází ohniště a budovat ho už nyní nutné. Použití tohoto skládacího ohniště přináší nespočet výhod, které ocení každý turista, cestovatel, zálesák či rybář. 

Skládací ohniště "CAMP HERE" je naší novinkou, díky které si můžete rozdělat oheň téměř kdekoliv. Ohniště je velmi skladné a v batohu nezabere téměř žádné místo. Ve složeném stavu má rozměry pouze 14x14x1,5 cm. Složené je během jednotek sekund a táboření může ihned začít. 

Ohniště se dodává v pevném, látkovém obalu. Ohniště je spojené pomocí pantů, takže všechny díly drží při sobě a není nutno nic montovat. Ohniště má 5 stěn, které oheň obklopují a chrání ho před rozšířením do okolí. Šestý díl jsou přikládací dvířka, které lze zavřít. Ve spodní části ohniště se nachází průduchy, aby měl oheň dostatek kyslíku a krásně hořel. Výška postaveného ohniště je 9,5 cm. Na horní části ohniště se dá samozřejmě i vařit, jelikož je vařič pevný a stabilní a má horní vývody, aby oheň mohl dále hořet. 

V tomto ohništi se dá topit klacíky, třískami, šiškami, suchou trávou, ale i pevným lihem

Klíčové vlastnosti: 

  • Kompaktní rozměry
  • Nenáročný na palivo
  • Lze na něm vařit
  • Hmotnost 211 g
  • Přepravní obal

Podobné produkty

Druh Skládací ohniště
Hmotnost 211 g
Přepravní rozměry 14 x 14 x 1,5 cm
Rozměry po sestavení 14,5 cm (průměr podstavy) 9 cm (výška)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: