Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Stylový deštník "TANJIRO KAMADO" - Demon Slayer

2 hodnocení
2 499 Kč –52 %
Deštník Demon slayer main char uvod
2 499 Kč –52 % 1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem

Nástroj pro fanoušky anime, kteří nemají rádi deštivé dny. Stylový deštník s rukojetí ve tvaru katany Tanjira Kamado z anime Demon Slayer.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylový deštník "TANJIRO KAMADO" - Demon Slayer

"Mám pocit... že zaostávám..."

Tanjiro Kamado, hlavní protagonista anime Demon Slayer. Ten jehož hlavním cílem je zachránit svou sestru od prokletí a vrátit jí zpět lidskou podobu. Válečník jenž se ohání černou katanou a bez slitování pobíjí démony, kterým se mstí za to co provedli jeho rodině. Ninchirin katanu již z našeho e-shopu znáte. Nyní Vám přinášíme Stylový deštník "TANJIRO KAMADO"! Jenž Vás spolehlivě ochrání před jakýmkoliv deštěm. :)  

Jedná se o klasický deštník, který může vyset i ve Vašem šatníku. Jeho konstrukce je vyrobena z hliníkové slitiny tenkých drátků a nepromokavé tkaniny. Kovové části deštníku jsou vyvedeny v černé barvě. 

Nejzajímavějším prvkem deštníku je však stylová rukojeť, zhotovena podle Ninchirin katany hlavní postavy Tanjira Kamado. Šroubovací rukojeť je pokryta plastovou vrstvou, která simuluje menuki v červené barvě (Dekorace pod opletem) stejně, jako u katany se i zde nachází oplet z ekokůže v černé barvě. 

Z přední strany rukojeti naleznete tsubu (záštita), která je zpracována přesně, jako originální záštita z anime. Na druhém konci se nachází kashira, též zhotovena podle originálu. 

Jste fanoušky anime Demon Slayer? Se stylovým deštníkem "KYOJURO RENGOKU" se deště nemusíte bát. :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Deštník
Hmotnost celková: 752 g
Délka: 106,7 cm
Délka rukojeti : 27,2 cm
Materiál: hliníková slitina, tkanina, umělá hmota

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: