HQ! Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Ručně kovaná sekera "SON OF ODIN" s koženým pouzdrem

2 hodnocení
 

Nádherná a funkční sekera vikingského designu. Pevná, ručně kovaná uhlíková ocel 1095. Pevné dřevěné topůrko s omotávkou. Okouzlující design + kvalitní kožené pouzdro.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 899 Kč
Ušetříte 1 500 Kč (–38 %)
2 399 Kč
1 983 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
Záruka 2 roky
 

Ručně kovaná sekera "SON OF ODIN" s koženým pouzdrem

Nastal čas Ragnaroku. Odin svolává do boje své vyvolené a celá Valhalla se musí postavit hrozbě, která se žene na tento svět. Pozvedněte své štíty, meče a sekery a bojujte za čest slávu! Povstaňte synové Odina!
...
Milovníci severské mytologie si přijdou na své, neboť novinka jenž jsme pro Vás naskladnili se může pyšnit nejen pevnou konstrukcí a funkčností, ale i nádherným zpracováním, jenž je inspirováno designovými prvky legendárních a obávaných Vikingů. 

První věc, která Vás na sekeře "SON OF ODIN" zaujme je její okouzlující design, neboť sekera je zpracována tak, aby připomínala nástroj, kterým se oháněl obávaný Vikingský válečník. Dominantou této sekery je samozřejmě její hlavice z pevné uhlíkové oceli 1095. Povrch hlavice je zrcadlově leštěný, hladký a pokrytý nádherným zdobením, zobrazující symboly skandinávské kultury. 

Ostří sekery o délce 13,5 cm a díky svému tvarování si hravě poradí s jakýmkoliv polínkem, stromkem či větví. Hlavice sekery je zakončena svislým, hladkým povrchem, tudíž sekera může snadno nahradit i práci kladiva. 

Topůrko sekery "SON OF ODIN", je vyrobeno z pevného jasanového dřeva a tvarem se nijak neliší od topůrka běžné pracovní sekery, ovšem design je úplně jiná písnička. Kousek pod hlavicí je topůrko omotáno tkaninou stříbřité barvy. Ta slouží pro lepší úchop, když budete se sekerou vyřezávat, nebo ostřit větev.
Pod ručně vyřezávaným ornamentem je topůrko omotáno hnědou kůží, která je překrytá křížovým opletem z černé kůže. Díky tomuto opletu Vám sekera příjemně sedí v ruce a nemá tendence vykluzovat. Na konci topůrka najdeme i kožený pásek, který může sloužit jako pojistka, kterou si omotáte kolem ruky aby Vám případně sekera nevypadla.  

K sekeře také patří pevné kožené pouzdro, které si díky oku z vnitřní části pouzdra můžete bezpečně zavěsit na opasek. Se sekerou "SON OF ODIN" hravě naštípete dřevo na oheň a také si budete připadat jako pravý severský válečník. :)      

 

Podobné produkty

Druh Kovaná příruční sekerka
Hmotnost 1203 g
Celková délka 55,5 cm
Délka ostří 13,5 cm
Materiál Uhlíková ocel 1095

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: