HQ! Efekt lupa
  • 1 z 13
 

Kovaná slovanská sekera "LUMBERJACK" leštěná - II. jakost

14 hodnocení
 

Pevná sekera na dřevěném topůrku s pevně jištěnou hlavicí z pevné oceli. Vhodná pro každodenní používání. Součástí balení je i pevné kožené pouzdro. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 199 Kč
Ušetříte 700 Kč (–31 %)
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
Záruka 2 roky
 
Na hlavici sekery najdeme místy stopy koroze a fleky, viz. foto 2 - 4. Na topůrku sekery místy najdeme praksliny, viz. foto  5 - 6. Na pouzdře sekery najdeme stopy plísně a koroze. Viz. foto 7. 

Kovaná slovanská sekera "LUMBERJACK" leštěná

Zpracovávání dřeva začíná v lese, kde se dřevorubec pustí se vší silou do kácení vybraného stromu.
Pro tuto práci je však zapotřebí kvalitního velmi odolného nástroje.
Kvalitní sekera je pro dřevorubce totéž co pro kuchaře kvalitní nůž.
Nástroj tak odolný, aby vydržel dřevorubcovo tempo.
Náš tým Vám s radostí představuje slovanskou kovanou sekeru "LUMBERJACK".
Vzhůru do práce! :)

Sekera "LUMBERJACK" je klasickým pojetím nám velmi dobře známého tvaru klasické slovanské sekery. Její ostří je broušené do klasického čočkovitého výbrusu o délce 9 cm a průměrné síle materiálu 1,5 cmTato sekera je naprosto ideální volbou na výlety ale i nasekání dříví na zátop či táborák na zahradě.


Celý povrch sekery je vyleštěný, takže se Vám do ruky dostane esteticky naprosto dokonalá sekera, se kterou je čest a zábava se pustit do díla. Ocel použitá na sekeru je uhlíková 1095.

Topůrko této sekery "LUMBERJACK" vám přijde velice povědomé, jelikož se jedná pro naši evropskou oblast o klasické topůrko z klasického materiálu jasanu. Lehce prohnutý tvar spolu se zesíleným krčkem před sekerou samotnou je ideální pro větší zatížení při práci, jelikož Vám sekera poskytuje dostatečně velkou sílu ve švihu a zároveň vysokou odolnost topůrka.Oválný tvar pak příjemně padne do ruky a práce se sekerou jde krásně od ruky. Topůrko je do sekery osazeno z vrhu a vyklínováno kombinací dřevěného a ocelového klínku.

Tato pro naši krajinu typická sekerka nadchne každého milovníka této neotřelé klasiky a přinese vzpomínky na letní grilovačky nebo podzimní táboráky, pro které Vám naseká a naštípe dříví.

Součástí této kvalitní slovanské sekery "LUMBERJACK" je i ručně šité pouzdro z pravé hovězí kůže, díky čemuž bude tato naprosto nepostradatelná sekera vždy při vašem boku. :)

 

Podobné produkty

Druh Kovaná slovanská sekera
Hmotnost 875 g
Celková délka 48 cm
Délka ostří 9 cm
Materiál Uhlíková ocel 1095, jasan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: