HQ! Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Funkční damašková sekera "MAJESTIC VIKING" vysoká kvalita

19 hodnocení
 

Masivní damašková sekera, ručně vykována z moderní damaškové oceli. Vhodná na výstavu i práci. Topůrko z Jasanového dřeva. Kožené pouzdro součástí balení.  

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 3 199 Kč
Ušetříte 1 200 Kč (–37 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
Kategorie Sekery
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Damašková sekera "MAJESTIC VIKING" vysoká kvalita

Již od dávných věků využívali válečníci na bitevním poli výhod seker, které umožňovali snadnou ovladatelnost s maximální efektivitou.
Vikingští válečníci z celého severu používali tyto prosté ale účinné zbraně, které jim umožňovali dominovat tehdejším bojištím.
Náš tým Vám s radostí představuje kovanou bitevní sekeru "MAJESTIC VIKING".

Válečná i pracovní sekera "MAJESTIC VIKING" opravdu dostojí svému jménu, jelikož její nositel bude třímat v ruce legendární obou ruční sekeru danax. Tato seversky laděná sekera disponuje velice dlouhým ostřím o délce 18,3 cm, které vychází z velmi masivního těla sekery samotné.

Sekera disponuje úctyhodnou sílou materiálu v průměru 1,5 cm, což z ní činí masivní sekeru, kterou se nemusíte bát ani štípat dubové špalky! :) Ostří je pak vybroušeno pro sekery typickým čočkovitým výbrusem, který zabraňuje častému zasekávání sekery v materiálu. Hlavice sekery je ručně vykována z moderní damaškové oceli.

Topůrko sekery "MAJESTIC VIKING" je ideální délkou bojeschopného danaxu s délkou cca 65 cm. Díky této velké délce topůrka tak získáte obrovskou sílu ve švihu s touto už tak masivní sekerou. Topůrko je oválného tvaru, takže naprosto dokonale sedne do ruky a garantujeme, že ji z ní jen tak nepustíte! :) Celé topůrko je pak napuštěno voskem, čímž je ošetřeno oproti vnějším vlivům. Sekera je na topůrko nasazená z vrchu a je vyklínována, takže se ani nehne.

Tato sekera Vás doslova vtáhne do dob vikingů,  kteří se podobnými sekerami oháněli na bitevním poli a při uchopení tohoto kousku ucítíte jak se Vám duch severské mytologie a historie rozlévá celým tělem! :)

Součástí této velmi kvalitní kované sekery "MAJESTIC VIKING" je ručně šité pouzdro z pravé hovězí kůže, disponující závěsem na Váš opasek, díky čemuž si sekeru můžete připnout k pasu a mít ji s sebou všude při sobe. 

 

Podobné produkty

Druh Kovaná sekera
Hmotnost 1182 g
Celková délka cca 65 cm
Délka ostří 18,3 cm
Materiál Moderní Damašková ocel, jasanové dřevo, hovězí kůže (pouzdro)
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Sekera 31.5.2022 16:19
Na první pohled moc pěkné spravování je též super, ale tady končí zábava, topůrko se v hlavici po pár úderech začlo hýbat a div jsem ho nevytáhl ručně takže opět kvalita = dekorace za 3200, takže opet velké sklamani ( to si běžte radši koupit do Bauhausu za 1300 a není problém)
Odpovědět