• 1 z 7
 

Barbarská půlměsícová sekera "WARLORD OF BARBARIANS" kovaná!

1 hodnocení
 

Masivní dvoubřitá sekera z kvalitní uhlíkové oceli 1095. Délka ostří činí 18 cm. Masivní topůrko z pevného dřeva, omotané koženým opletem. Kožené pouzdro součástí balení. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 799 Kč
Ušetříte 1 300 Kč (–34 %)
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
Záruka 2 roky
 

Barbarská půlměsícová sekera "WARLORD OF BARBARIANS" kovaná!

Barbarské kmeny byli známé pro svou sílu, odolnost a schopnost přežít i v těch nejdrsnějších podmínkách, kde nikdo jiný nepřežil. Díky své síle byli schopní třímat zbraně a nástroje, se kterými běžný člověk sotva s těží pohnul.
Mocní válečníci barbarských kmenů s oblibou využívali sekery jak k práci tak i válečným výpravám za kořistí.
Náš tým Vám s radostí představuje naší novou barbarskou dvoubřitou sekeru "WARLORD OF BARBARIANS".
Jste připraveni na pořádnou nálož?! :)

Dvoubřitá barbarská sekera "WARLORD OF BARBARIANS" je masivní kovanou sekerou hned se dvěma ostří ve tvaru půlměsíce, která jsou ostrá jako břitva. Ničivá hlavice sekery je vyrobená z uhlíkové oceli 1095. Jedná se o opravdový kus vysoce kvalitní práce, se kterou se nemusíte bát nasekat dříví na celou zimu, porazit strom, postavit přístřešek a nebo ji využít jen k dekoračním účelům. 

Délka každého ostří činí 18 cm a se sílou materiálu v průměru 1,1 cm se jedná o opravdovou porci masivní oceli. Že je sekera kovaná napovídá i krásná struktura, která zdobí povrch celé sekery, vyjma ostří, které je vyleštěné a nabroušené v tzv. čočkovitém výbrusu pro snazší vytáhnutí sekery ze sekaného materiálu.

Topůrko je vyrobené z poctivého kusu jasanového dřevaOválný tvar rukojeti pak příjemně padne do ruky komukoliv, kdo touto sekerou bude vládnout. Při své délce rovných 68 cm získáte obrovskou sílu při dopadu sekery, která díky svým dvěma břitům dodává extra váhu navíc.
Topůrko je pak samozřejmě napuštěné voskem, díky čemuž povrch topůrka odolá jakýmkoliv vnějším vlivům, jako jsou například voda, špinavé ruce a podobně.
Na topůrku naleznete také kvalitní oplet z hovězí kůže a křížovým opletem potažený zbytek topůrka.

Tato masivní dvoubřitá sekera je kouskem, který ve Vás probudí opravdového barbarského válečníka a s jeho silou Vás provede jakýmkoliv úkonem ať už sekáním dříví na zimu, nebo jen přípravou třísek na podpal. :)

Součástí této masivní dvoubřité sekery "WARLORD OF BARBARIANS" je i kvalitní ručně šité kožené pouzdro z pravé hovězí kůže, díky kterému tento masivní skvost můžete mít neustále po ruce například pro případ, že by jste si potřebovali udělat rituální vatru! :)

 

Podobné produkty

Druh Kovaná oboubřitá sekera
Hmotnost 1654 g
Celková délka 68 cm
Délka ostří 18 cm
Materiál Uhlíková ocel 1095, jasan, hovězí kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: