• 1 z 10
 

Barbarská obousečná sekera "BARBAR WARCHIEF" kovaná! II. jakost

10 hodnocení
 

Masivní dvoubřitá sekera z pevné uhlíkové oceli 1095. Délka ostří činí 11,3 cm. Pevné topůrko z pevného dřeva, omotané koženým opletem. Kožené pouzdro součástí balení

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 100 Kč (–36 %)
1 899 Kč
1 569 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
 
Jedná se o starší verzi sekery a proto na ni najdeme pár drobných vad v podobě koroze, škrábanců a odřenin. Sekera má také lehce poškozený kožený oplet. Hlavice sekery je uvolněna a lehce se viklá. Viz foto 2 - 4.

Barbarská obousečná sekera "BARBAR WARCHIEF" kovaná! 

Dvoubřitá barbarská sekera "BARBAR WARCHIEF" je masivní kovanou sekerou hned se dvěma ostří jako břitva. Masivní sekera vyrobená z uhlíkové oceli 1095 je opravdový kus vysoce kvalitní práce, se kterou se nemusíte bát nasekat si dříví na zimu.

Délka každého jednoho ostří činí 11,3 cm a se sílou materiálu v průměru 1,1 cm se jedná o opravdovou porci masivní oceli. Že je sekera kovaná napovídá i krásná struktura, která vzniká po vytažení ocele z výhně, která zdobí povrch celé sekery, vyjma ostří, které je vyleštěné a nabroušené v tzv. čočkovitém výbrusu pro snazší vytáhnutí sekery ze sekaného materiálu.


Topůrko této velmi kvalitní a masivní sekery "BARBAR WARCHIEF" je vyrobené z masivního kusu jasanového dřeva.
Oválný tvar rukojeti pak příjemně padne do ruky komukoliv, kdo touto sekerou bude vládnout.

Při své délce rovných 74,2 cm získáte obrovskou sílu při dopadu sekery, která díky svým dvěma břitům dodává extra váhu navíc.
Topůrko je pak samozřejmě napuštěné voskem, díky čemuž povrch topůrka odolá jakýmkoliv vnějším vlivům, jako jsou například voda, špinavé ruce a podobně.

Na topůrku naleznete také kvalitní oplet z hovězí kůže a křížovým opletem potažený zbytek topůrka.

Tato masivní dvoubřitá sekera je kouskem, který ve Vás probudí opravdového barbarského válečníka a s jeho silou Vás provede jakýmkoliv úkonem ať už sekáním dříví na zimu, nebo jen přípravou třísek na podpal. :)

Součástí této masivní dvoubřité sekery "BARBAR WARCHIEF" je i kvalitní ručně šité kožené pouzdro z pravé hovězí kůže, díky kterému tento masivní skvost můžete mít neustále po ruce například pro případ, že by jste si potřebovali udělat rituální vatru! :)

Barbarské kmeny byli známé pro svou sílu, odolnost a schopnost přežít i v těch nejdrsnějších podmínkách, kde nikdo jiný nepřežil.
Díky své síle byli schopní třímat zbraně a nástroje, se kterými běžný člověk sotva s těží pohnul.
Mocní válečníci barbarských kmenů s oblibou využívali sekery jak k práci tak i válečným výpravám za kořistí.
Náš tým Vám s radostí představuje naší novou barbarskou dvoubřitou sekeru "BARBAR WARCHIEF".
Jste připraveni na pořádnou nálož?! :)

Podobné produkty

Druh Kovaná oboubřitá sekera
Hmotnost 1624 g
Celková délka 74,2 cm
Délka ostří 11,3 cm
Materiál Uhlíková ocel 1095, jasan, hovězí kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: