Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Sekera "GANG HATCHET" Cold Steel

HQ!
15 hodnocení
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekera kung fu gangu Sekerníků - od světové značky Cold Steel!

Sekera "GANG" je známá z mnoha kung fu filmů, kde ji jako zbraň používal pouliční gang Sekerníků. Tento gang působil v Číně v polovině 20. století. Ovšem provedení této zbraně není pouze do filmu, ale hlavně k praktickému použití pro širokou veřejnost.

Vyznačuje se různě tepelně zpracovanou kovanou hlavicí - která má tvrdou hranu schopnou dosáhnout velkých výsledků. Měkké ocelové tělo sekery pohlcuje nárazy. Rukojeť zdobí čínské znaky, které sekeře zachovávají asijský design a odkaz na historický gang. Stejně jako symbol gangu na hlavici.

Sekera je dodávaná s gumovou krytkou na hlavici, aby nedošlo k poškození hrany nebo zranění majitele.

Na ukázku všech možností využití se můžete podívat zde na videu:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekery
Záruka: 2 roky
Druh: sekery
Hmotnost: 900g
Délka: 51 cm
Materiál hlavice: Drop Forged 1055 Carbon
Materiál rukojeti: Americký Bílý ořech
Záruka: 24 měsíců
Nevyplňujte toto pole:
AH Avatar autora ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: 26.6.2020 21:41
Do téhle sekery jsem se zamiloval na první pohled. Je to naprosto precizně provedená sekera i když to tak na první pohled nemusí vypadat. I přes absenci jakéhokoliv pouzdra, které by se mnohdy hodilo při transportu sekery, si ji nemohu vynachválit. Mnoho lidí bylo překvapeno cenou a zdálo se jim to moc za na pohled obyčejnou sekeru a však potom co sekeru sami vzali do rukou a vyzkoušeli ji uznali, že se pletli. Sekera je krásně ostrá, takže dřevem projde jako by bylo vzduch. Je to parádní pocit dřímat tuto sekeru v rukou. Ani nemám slov jak je skvělá. Asi jen ,, Excelentní práce Cold Steel! dávám 10/10
Odpovědět