Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Sandálokloboučníkova hůl s čepelí "URAHARA KISUKE" celokovová, Bleach

30 hodnocení
2 499 Kč –52 %
Sandálokloboučníkova hůl s čepelí "URAHARA KISUKE" celokovová, Bleach
2 499 Kč –52 % 1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem

Replika vycházkové hole oblíbené postavy Urahary Kisuke z anime bleach. Dutý vnitřek, jenž ukrývá skrytou čepel z nerezové oceli. Skvělý doplněk ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sandálokloboučníkova hůl s čepelí "URAHARA KISUKE" celokovová, Bleach

" Zaženu tě do kouta a nechám tě si tenhle útok zapamatovat. "

Hůl je celokovová a navíc s překvapením uvnitř. Tím je 61,8 cm dlouhá skrytá čepel, s níž překvapíte nejen Vaše nepřátele, ale i například náhodné zákazníky, kteří by chtěli krást, či zničit nějaké zboží. Provedení samotné hole je velice pěkné a jednoduché, jako její majitel sám. Jasně žlutá barva dává holi přímo zářivý vzhled, na konci držáku nalezneme závit, který skrývá předtím zmíněnou čepel. Zakončení hole je velice povedenou replikou její animované verze a dokonce i s razítkem na odeslání duší z lidského světa na odpočinek.

Hůl je rozhodně určena na venkovní používání a díky svému celokovovému zpracovaní i odolná. Díky nám teď můžete mít parťáka na cesty či ji můžete použít jako součást cosplaye na tohoto úchvatného a nenápadného majitele krámku. 
Jedná se opravdu o funkční doplněk!

Tzn., že se o hůl "URAHARA KISUKE" můžete čile opírat;-)

 

Tajemný majitel malého obchůdku, kterého všichni znají jako milého a nic nedělajícího sandálokloboučníka. Při pohledu na něj by si málo kdo pomyslel, že v minulosti byl jedním z kapitánů říše duší Soul Society a jeden z jejích hlavních výzkumníku a válečníků. Dnes je už však jen pouhým malým obchodníčkem, co rád šprýmuje a dělá si legraci prakticky z všeho. A nebo se pod tím kloboukem stále skrývá touha bojovat a dále rozvíjet své vědomosti, no. Kdo ví?

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: Hůl se skrytou čepelí
Hmotnost: 567 g
Délka hole: 96,4 cm
Délka čepele: 61,8 cm
Materiál: nerezová ocel, dřevo, tkanina
Nevyplňujte toto pole:
FN Avatar autora Urahara Kisuke skrytá čepel 28.6.2022 07:46
Dostal jsem tuto repliku k narozeninám, replika je moc hezká. Jediná a snad největší chyba je to, že hůl je kovová, ve křiklavě žluté barvě, přitom správně by měla být dřevěná, z pohledu přesností repliky. Ovšem to lze vidět na obrázku. Ale i přes tuto nepřesnost je replika úžasným doplňkem ke cosplayi.
Odpovědět