• 1 z 8
 

Katana Zanpakuto Kurosaki Ichiga "TENSA ZANGETSU" - BLEACH

21 hodnocení
 

Levnější varianta katany "ZANGETSU BANKAI". Výstavní kousek s designem 1:1 k originální předloze. Dřevěná pochva černé barvy součástí balení. Vhodné pro cosplay. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 499 Kč
Ušetříte 2 200 Kč (–62 %)
1 299 Kč
1 074 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
 

Katana Zanpakuto Kurosaki Ichiga "TENSA ZANGETSU" - BLEACH

"Pokud chceš zachránit Rukiu... Musíš ovládnout Bankai!"

Kurosaki Ichigo. Student střední školy ve městě, který je zároveň Shinigami, bůh smrti, který posílá duše na druhý břeh a loví zlé duše, které ohrožují jeho město. Tyto schopnosti získal od Kuchiki Rukii, Shinihami, která přišla o své schopnosti. Za toto provinění byla odsouzena k smrti a uvězněna v kobkách v Soul Society. Ichigo ji tedy musí zachránit a k tomu potřebuje získat nové síly, neboť mu v cestě budou stát nejen jiní Shinigami, ale také kapitáni divizí. A těm aby se mohl rovnat, musí ovládnout Bankai!  

Meč Kurosaki Ichiga z našeho e-shopu znáte už ve 3 verzích. Nyní pro Vás máme další kousek, jedná se o levnější variantu funkční katany "ZANGETSU BANKAI"!!! Ovšem nejedná se o meč určený na sekání, ale o katanu čistě k výstavním účelům, kterou můžete využít jako doplněk ke cosplayi třeba Kurosaki Ichiga. 

Celý meč má délku 96,5 cm. Černá jednosečná čepel měří 68 cm. a její ostří je již z výroby lehce ostřené. I když čepel není plně zapuštěna do rukojeti, meč je dostatečně pevný aby jste s ním mohli sekat měkčí materiály jako ovoce nebo zelenina. Katanu je možné využít i k tréninku do prostoru, ovšem na kontaktní šerm meč nedoporučujeme. 

Plastová rukojeť v červené barvě simuluje rejnočí kůži. Ta je opletena bavlněným opletem černé barvy. Záštita stejně jako u originálního meče je ve tvaru svastiky. Fuchi nacházející se mezi opletem a záštitou, je zdobené dračími motivy. Stejný motiv zdobí i Kashiru (zakončení rukojeti), ke které je připevněný pevný řetízek o délce 29 cm. 

Součástí meče je také pevná, dřevěná pochva černé barvy. 

 

  

Podobné produkty

Druh Funkční katany
Hmotnost celková 1020 g
Délka 96,5 cm
Hmotnost katany 788 g
Délka čepele 68 cm
Délka rukojeti 28,2 cm
Délka pochvy 74,1 cm
Hmotnost pochvy 225 g
Délka řetízku 29 cm
Materiál karbonová ocel, tkanina, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
TP Avatar autora 23.5.2023 17:32
čepel byla křivá
Odpovědět