HQ! Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Katana "DOUBLE EDGE KILLER" obousečná

58 hodnocení
 

Stylový samurajský meč s rovnou čepeli, vyrobenou z překládané (damaškové), oceli. Ostřené již z výroby. Pevná dřevěná pochva a černý háv součástí balení. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 099 Kč
Ušetříte 2 100 Kč (–41 %)
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
 

Katana "DOUBLE EDGE KILLER" obousečná

Katana "DOUBLE EDGE KILLER" je na trhu zcela jedinečný produkt. Nabízí spojení legendární katany samurajů a tradičního meče čínských mnichů, přičemž si zachovává výhody obou z nich!

Čepel tohoto zabijáka je pružná a obousečná! Navíc je nezvykle hezká na pohled a z jejího temného "ninja designu" až přebíhá mráz po zádech. Ocel je kovaná, ručně překládaná (damašková), pevná a s nádherným temným leskem, který budí u nepřátel strach i respekt. Tento naprosto mimořádný a smrtelně ostrý unikát je na českém trhu jinak nedostupný a na zahraničních téměř vyprodaný! Není divu, neboť meč je díky svému provedení opravdu jedinečný a jeho neotřelý design jej činí nepřehlédnutelným v rukou každého.

Katana "DOUBLE EDGE KILLER" má tradiční "katanskou" vyplétanou rukojeť, která skvěle padne do ruky a lze ji držet jednou i oběma rukama. Nad rukojetí se nacházejí černé mytologické motivy, které ještě dokreslují zlověstný vzhled zbraně. Čepel drží v rukojeti elegantní černý kolíček, díky kterému je katana více než vhodná na sekání! Oproti ostatním katanám však tento meč nabízí originální hranatou tsubu, tedy záštitu, která je stejně jako zbytek zbraně temně černá a zdobí ji navíc nádherně provedený čínský drak. Lakovaná pochva je perfektně hladká a lesklá jako zrcadlo. Nachází se na ní už jen sageo, černá stuha, která umožňuje katanu připevnit k opasku nebo zavěsit na zeď. Nízká váha katany "DOUBLE EDGE KILLER" (pouze 1 kg) ji činí nejen elegantní, nýbrž i skvěle ovladatelnou v prostoru.

Pokud nehledáte obyčejnou katanu, ale unikátního chladného přítele, který krájí i vzduch, nemusíte hledat dál!

 

 

 

Podobné produkty

Druh katany
Hmotnost 1070 g
Délka 107 cm
Materiál uhlíková damašková ocel, dřevo, tkanina
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora Otázka 29.1.2021 17:12
Mohu se zeptat je tato Katana ostrá ?
Odpovědět