• 1 z 9
 

Sada samurajských mečů "DRAGON SLAYER" + stojánek!

22 hodnocení
 

Sada 2 elegantních samurajských mečů, s dračím designem. Čepel z karbonové oceli se ztupeným ostřím. Stylová kashira s tsubou + dřevěné pouzdro.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 499 Kč
Ušetříte 600 Kč (–24 %)
1 899 Kč
1 569 Kč bez DPH
   
Kategorie Sady samurajských mečů
Záruka 2 roky
 

Sada samurajských mečů "DRAGON SLAYER" + stojánek!

Velmi elegantní sada 2 dračích samurajských mečů - katana a wakizaši, včetně dřevěného stojánku!

Sada "DRAGON SLAYER" je drakobijecká kombinace dlouhé katany a wakizaši. Oba meče jsou nádherně zpracované - dřevěné pochvy mečů, ocelové detaily, rukojeť vroubkovaná jako dračí kůže a zejména pak masivní drápovitá záštita! Záštita ve tvaru 4 ostrých ocelových drápů není žádná plastová replika, drží pevně a silně - jako pravá dračí tlapa! ;-)

Konec rukojeti je pak zakončen detailní ocelovou dračí hlavou! Dračí chřtán s vyplazeným jazykem a rudě žhnoucími oky uhrane všechny Vaše nepřátele!;) Čepele mečů jsou středně ostré a s naznačeným pěkným hamonem.

Proč zakoupit sadu samurajských mečů "DRAGON SLAYER"?
- ocelová záštita s drápy!
- propracované a unikátní zpracování!
- leštěná dřevěná pochva
- Sageo (omotávka)
- středně ostrá čepel
- povedený hamon
- ocelová dračí hlava na konci rukojeti
- DŘEVĚNÝ STOJÁNEK

Darovat sadu mečů "DRAGON SLAYER" znamená popřát sílu a čest!. Vhodný dárek pro všechny milovníky draků a dračích válečníků! Celá sada je dodávána včetně dobového dřevěného stojánku. Meče slouží pro dekoraci či pro tréninky bojových umění, LARPy, divadelní scéniku, nikoliv však pro kontaktní šerm!

Podobné produkty

Druh katany
Hmotnost sady 2 355 g
Délka dračí katany 103 cm
Délka dračí wakizaši 83 cm
Materiál karbonová ocel, dřevo, plast
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
VK Avatar autora 23.2.2021 23:05
Meče dorazili již pár dní zpět a tak bych chtěl nějak napsat svojí recenzi. Meče vypadají na venek opravdu pěkně a povedeně a můj první dojem byl že jsou celé kvalitně vyrobené protože se u nich píše že jsou i na trénink né však na kontaktní šerm. Učil jsem se s několika zbraněmi a s katanou či wakizashi jsem v životě nebojoval či netrénoval ale přesto jsem se to chtěl naučit a začal jsem to v mém poměrně prostorném pokoji zkoušet. Zezačátku šlo vše vpohodě až do jedné chvíle kdy jsem máchl katanou ( delší z mečů ) a čepel jen tak vylétla z rukojeti a poměrně škrábla dveře. Uvědomuji že trénovat s mečem v pokoji není nejrozumnější ale když jsem se podíval jak byl meč vyrobený byl jsem poměrně dost zklamán. Zbytek čepele meče je zasazen v kousku dřeva asi a je tak jen asi ve čtvrtině rukojeti a ne v celé. Čepel by správně měla být v celé rukojeti až k jílci a měla by být dobře zajištěná. Takzvané dobré zajištění znamená ne nekvalitní lepidlo jako je zde používané. Za ty peníze je to asi pěkné těžítko to je tak vše. K tréninku naprosto nepoužitelné maximálně by se museli hodně rozsáhle předělat. Toto je moje první zkušenost s chladnými zbraněmi a jestli prodáváte tohle a říkáte o tom jak s tím jde trénovat tak bych se styděl. Přeji pěkný den.
Odpovědět