Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Katana + Wakizaši "NIHON NO RJÚ" se stojánkem!

63 hodnocení
3 099 Kč –35 %
Katana + Wakizaši "NIHON NO RJÚ" se stojánkem!
3 099 Kč –35 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH 1 999 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Dvojice zdobných katan k výstavním účelům. Vyrobeno z nerezové oceli 440. K oběma mečům patří dřevěné, zdobené pouzdro a pevný stojánek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katana + Wakizaši "NIHON NO RJÚ" se stojánkem!

Elegantní dvojice dračích katan "NIHON NO RJÚ" s luxusním stojánkem zažene zlé sny a myšlenky každé domácnosti!

Sada samurajských mečů "NIHON NO RJÚ" je pojmenována po japonském draku. Tento legendární symbol a mýtus je často zobrazován po celém Japonsku, Číně, ale také Indii. Na rozdíl od evropské představě draka, je Nihon no rjú zobrazován hadovidě, bez křídel, se 3 drápy (v Číně 4). Jeho pobyt bývá vodní prostředí - jezera či rybníky.

Sada "NIHON NO RJÚ" obsahuje střední (wakizaši) a velký samurajský meč (katana). Pochvy mečů jsou z pravého dřeva zdobené stříbrný drakem a ručně malované!

Čepele jsou středně dekorativně naostřené pro lepší design a s lépe povedeným hamonem, nežli u levnějších sad. 
Materiál ocele je opět lepší, nežli u podobných dekorativních sad samurajských mečů - jedná se o nerezovou ocel 440!!!
A jsou dlouhé! Zde se již materiálem nešetřilo a délka katany dosahuje 93 cm! Sada je tedy krásná nejen na pohled v sadě, ale i po vytažení z pochvy ;-)

Nerezová čepel ústí do dřevěné rukojeti s tradiční omotávkou a imitací rejnočí kůže. Kovová záštita je opět s japonským drakem Nihon no rjú! Tato nádherná sada je vhodný dekorativní prvek do opravdu každého prostředí!

Celá sada "NIHON NO RJÚ" je dodávána včetně dobového dřevěného stojánku! Ten má navíc červený látkový potah proti poškrábání mečů!

Meče mohou sloužit pro tréninky bojových umění, nikoliv však pro kontaktní šerm!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady katan
Záruka: 2 roky
Druh: katany
Hmotnost sady: 1716 g
Délka katany: 92 cm
Délka wakizaši: 70,5 cm
Hmotnost katany: 871 g
Hmotnost wakizaši: 686 g
Materiál: nerezová ocel 440, dřevo, tkanina
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
AP Avatar autora 23.11.2023 11:41
Jsem vyloženě z mečů nadšená. Vybírali jsme spíše výstavní, jsou pro puberťáka a proto jsme volili neostré. Myslím, že bude nadšený, až jej objeví pod stromečkem. Jsou opravdu krásné, děkujeme.
Odpovědět
J Avatar autora Trk 23.4.2021 21:39
Dobrý den, jaké je přesné označení materiálu meče? 440 (A,BC) Nebo jen 440, vím že čistá 440 je low-end a nehodí se příliš pro nožířství. Děkuji za odpověď. Jan
Odpovědět
JH Avatar autora 20.5.2019 21:48
Můžu se prosím vás zeptat, proč mám kupovat zrovna u vás rád bych si koupil samurajský meč, ale chci si vybrat podle barvy a kvality a přijde mi že u vás není moc velký výběr. Chtěl bych dekorací a možná i nějaké meče z advance. Prosím za odpověď.
Odpovědět
R Avatar autora American Ninja :-) 14.3.2019 21:23
Mohu se zeptat na ostrost a "sekací schopnost" těchto mečů ve srovnání třeba s katanou The best of Samurai z vašeho YT videa? Díky.
Odpovědět
Avatar autora 19.4.2019 14:57
Alespoń ty, co mi přišly, ostré nejsou. Ale to neva, pro nácvik to kvůli bezpečnosti vyhovuje. A až to budu potřebovat si je nabrousím sám ručně a lépe než by byl nějaký tovární výrobek.