• 1 z 8
 

Pistole Vincenta Valentina "CERBERUS" Final Fantasy

3 hodnocení
 

Replika pistole Vincenta Valentina, postavy z Final Fantasy. Vyrobena z pevného kusu pryskyřice. Ideální na výstavu, nebo jako doplněk ke cosplayi. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–33 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Pistole Vincenta Valentina "CERBERUS" Final Fantasy

"Mystický muž, přísný a vzpřímený a zároveň temný a tajemný..."

Série Final Fantasy nám nabídla bohatý výběr postav, které jsme milovali, ale také nenáviděli. Mezi nimi se vyskytuje i tajemný černovlasý muž, charakteristický svým vzhledem, ale také svým skillem, se kterým ovládá svojí tříhlavňovou pistoli. Fanoušci série Final Fantasy  si konečně přijdou na své, protože nyní Vám jako jediný e-shop v České republice, přinášíme nádhernou repliku Pistole Vincenta Valentina "CERBERUS", z oblíbeného FINAL FANTASY.

Novinka pro fanoušky herní série, která Vás zaujme svou přesnou podobností s herní předlohou. Pistole je vyrobena ve velikosti
1:1, což znamená, že je stejně velká, jako ta, kterou ovládá Vincent osobně. Replika je zhotovena z pevného kusu pryskyřice. Nejedná se o funkční repliku, tudíž spoušť je pevná a nelze ji stisknout, to samé platí i u ostatních, normálně pohyblivých částí. 

Jedná se převážně o výstavní kousek, který zcela jistě ozdobí Váš příbytek. K tomu hlavně slouží pevný stojánek se základem vyrobený ze dřeva. Součástí stojánku je též plastová noha, kterou k základu připevníte pomocí 2 šroubů. Noha je tvarována tak, aby pistole pohodlně seděla, a neměla tendence padat. 

Pokud jste fanoušky série FINAL FANTASY, tak Pistole Vincenta Valentina "CERBERUS", rozhodně nesmí chybět ve Vaší sbírce. Pistole se dá také bezpečně využít, jako doplněk k cosplay. Chcete se také cítit mocný, jako Vincent Valentine? Pistole Vincenta Valentina "CERBERUS", čeká jenom na Vás! :-) 

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost 1034 g
Délka cca 44,5 cm
Materiál Pryskyřice, dřevo, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: