• 1 z 7
 

Miniatura meče "GLAMDRING" s podstavcem

2 hodnocení
 

Miniaturní verze meče Glamdring z nerezové oceli s detailně propracovaným, ručně malovaným podstavcem. Ideální výstavní kousek pro fanoušky J.R.R. Tolkiena. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 599 Kč
Ušetříte 150 Kč (–25 %)
449 Kč
371 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Miniatura meče "GLAMDRING" s podstavcem

"Sloužím tajnému ohni, vládnu plamenem Anoru! Temný oheň ti nepomůže plameni Udunu! Jdi zpátky do stínů! NEPROJDEŠ DÁL!!!"

Gandalf. Tajemný čaroděj se špičatým kloboukem, který vždy dělal báječné ohňostroje. Ve skutečnosti však mocný mág, který patřil do řádu Istari. Byl to právě Gandalf kdo vybral Bilba Pytlíka jako lupiče do výpravy Thorina Pavézi. A byl to opět Gandalf kdo se rozhodl doprovodit Froda Pytlíka k Hoře osudu. Gandalf vždy nosíval svou čarodějnou hůl a také meč Glamdring, slavné ostří, které bylo vyrobeno v Gondolinu během 1. věku. Tento meč můžete ve zmenšené verzi vlastnit i Vy! :-)

Zmenšenina legendárního meče, jímž se ohání čaroděj Gandalf ve filmovém zpracování Pána prstenů a také Hobita. Jedná se o krásný doplněk do sbírky, který nezabírá moc místa a dodá Vašemu příbytku tu správnou fantasy atmosféru. 

Začneme přímo u meče, který měří pouhých 22 cm. a váží 30 g. Jeho rukojeť je detailně zdobena a čepel se tvarem podobá 1:1 originální zbrani. Ostří čepele je samozřejmě tupé, neboť se jedná o výstavní doplněk, nikoli funkční nástroj. 

Podstavec pro meč je vyroben z pevné sádry, ručně malovaný s propracovanými detaily. Ve spodu podstavce najdeme elfské znaky, které dobře známe z povrchu Sauronova prstenu. Ve vrchní části je podstavec upraven do podoby kamení, na jehož vrcholu najdeme pěnovou výplň do které se zabodává meč, ve které pevně drží a snadno se dá vložit i vyjmout ven. 

Miniatura meče "GLAMDRING" je ideálním dárkem pro milovníky příběhů J.R.R. Tolkiena a krásně ozdobí Váš stůl či poličku. Pokud chcete vlastnit meč, který vlastnil Gandalf a nezabírá moc místa. Miniatura "GLAMDRING" je tím pravým řešením za bezkonkurenční cenu. :) 

Podobné produkty

Druh sošky
Hmotnost 314 g
Výška 25,3 cm
Materiál sádra, nerezová ocel
Hmotnost meče 30 g
Délka meče 22 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: