HQ! Efekt lupa
  • 1 z 11
 

Meč krále Variana Wrynna "SHALAMAYNE" rozložitelný! Warcraft

30 hodnocení
 

Detailně zpracovaná replika meče Shalamayne ze hry World of Warcraft. Vyrobeno z nerezové oceli a pevného plastu. Rozdělitelný na 2 meče.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 10 999 Kč
Ušetříte 6 200 Kč (–56 %)
4 799 Kč
3 966 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Meč krále Variana Wrynna "SHALAMAYNE" rozložitelný! Warcraft

„Tuto noc, v tuto hodinu, bude Stormwind obrozen!“

Legendární meč Variana Wrynna, vládce Stormwindu a velitele Aliance.
Meč, jenž je tvořen ze dvou prastarých čepelí Shalla'tor a  Ellemayne, vykovaných temnými elfy. Tyto meče se spojily v jeden, stejně jako osobnosti Krále Variana. Jsi hoden stát se jeho nositelem a vést Alianci k vítězství?

Detailně zpracovaná replika ze světa World of Warcraft. Slavná čepel stvořena z dvou mečů je vyrobena z pevné, masité oceli, zdobena detailně zpracovanými prasklinami a diamanty z umělé hmoty.

Čepel je vytvořena z lesklé oceli, která jest pokryta matným nástřikem a ozdobena ornamenty v prostoru nástřiku. Rukojeť meče je detailně zpracovaná a podoba s herní předlohou je téměř identická. Po celé rukojeti jsou uměle vytvořené praskliny, které tvoří přesvědčivý efekt staré relikvie. Krom toho je záštita a hlavice meče, ozdobena diamanty z umělé hmoty.
Rukojeť sama o sobě je velice pohodlná do ruky a též je rozdělitelná, meč se tudíž dá rozdělit na dva. Součástí balení je i stojánek, do kterého meč padne jako ulitý. 

Meč Shalamayne je překrásný kousek a neměl by chybět v žádné sbírce fanouška World of Warcraft. Meč se dá nosit jako celistvý Shalamayne, nebo rozdělit na Shalla'tor a  Ellemayne.

Je vhodný ke cosplay, na divadelní představení, či jen tak na výstavu. Krásně se bude vyjímat ve vašem pokojíčku obývacím pokoji či herně. Meč se rozhodně nehodí na šerm, neboť se jedná o repliku.

Pokud jsi pravý fanoušek Warcraftu, tento meč ti rozhodně nesmí chybět!    

Podobné produkty

Hmotnost celek 3 476 g
Hmotnost Shalla'tor 2 126 g
Hmotnost Ellemayne 1 515 g
Délka celek 111 cm
Délka Shalla'tor 111 cm
Délka Ellemayne 92 cm
Materiál Nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: