• 1 z 6
 

Meč krále Petra "PETER'S SWORD" - Letopisy Narnie

3 hodnocení
 

Věrná replika meče, kterým se ve filmu Letopisy Narnie, oháněl nejstarší z dětí Petr. Meč je vyroben z nerezové oceli N420. Pevná pochva součástí balení. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 999 Kč
Ušetříte 2 500 Kč (–35 %)
4 499 Kč
3 718 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Meč krále Petra "PETER'S SWORD" - Letopisy Narnie

Představujeme Vám věrnou repliku rytířského meče, který ve filmové sérii Letopisy Narnie nesl král Petr, nejstarší ze čtveřice sourozenců. Tato replika Vás zavede do fantastického světa Narnie a umožní Vám prožít sílu a odhodlání krále Petra.

Celková délka meče dosahuje impozantních 113,4 cm, z čehož čepel samotná měří 91,4 cm. Tato replika je pečlivě navržena tak, aby co nejvěrněji zobrazovala originální zbraň a umožnila Vám vnést kousek kouzla Letopisů Narnie do reálného světa. Tupá čepel meče je záměrně tupá, aby zaručila bezpečnost a umožnila pohodlné vystavování. Na čepeli najdeme krásné zdobení ve formě zlatého nápisu, což dodává meči eleganci a výjimečnost.

Dřevěná rukojeť je oddělena designově jednoduchou záštitou, která dodává meči tradiční rytířský vzhled. Hlavice rukojeti je zdobně ztvárněna jako lví hlava, což přidává meči osobitý a majestátní charakter. Součástí této repliky je pevná dřevěná pochva, která je omotána eko kůží. Tato pochva nejen chrání meč, ale také zajišťuje pohodlné nošení, ať už je to na výstavu nebo pro vytvoření úžasného cosplaye inspirovaného Letopisy Narnie.

Přidejte si tuto věrnou repliku rytířského meče krále Petra do své sbírky a staňte se součástí dobrodružství Letopisů Narnie. Tato replika Vám umožní prožít pocity krále Petra a vstoupit do jeho světa Narnie s touto autentickou zbraní.

"Za Narnii! A za Aslana!"

Svět Narnia trpí pod nadvládou zlé Bílé čarodějnice, která si nárokuje korunu a mění nebohé obyvatele Narnie v ledové sochy. Netuší však že do Narnie přišla čtveřice dětí Adamových, která se za pomoci moudrého lva Aslana, postaví čarodějnici na odpor. Nejstarší z dětí král Petr tedy pozvedne meč, aby vedl armádu, která se postaví na odpor armády zla. A tento meč nyní může být i Váš!

 

 

 

 

Podobné produkty

Druh replika meče
Hmotnost celková 2063 g
Hmotnost meče 1621 g
Délka meče 113,4 cm
Délka čepele 91,4 cm
Délka rukojeti 14,5 cm
Materiál nerezová ocel 420, dřevo, ekokůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PB Avatar autora 5.9.2023 11:59
Meč je krásně zpracování
Odpovědět