Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Honosný středověký meč "LOCKSLEY" s plaketou

30 hodnocení
3 299 Kč –39 %
Loxley uvod
3 299 Kč –39 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Výstavní replika meče z filmu Robin Hood - Král Zbojníků. Vyrobeno z nerezové oceli, detailní zdobení + pevná dřevěná plaketa na zeď. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Honosný středověký meč "LOCKSLEY" s plaketou

Krásná a luxusně zpracovaná výstavní replika pozdně gotického rytířského meče! Nádherný detailně zpracovaný šlechtický meč z legendárních dob krále Artuše!

Veškeré detaily jsou masivní a z kovu! Kovová zdobená záštita, kovové nákončí, kovová záštita apod. Povšimněte si velmi detailně zdobené záštity s výjevy z lovecké scény! Rukojeť je protkaná kovovými pláty a zakončena zdobenou hruškou s replikou modrého polodrahokamu. Čepel je též zdobená a také velice široká.

Tato replika nadchne všechny nadšence středověku a hrdinských činů. Není třeba mnoha peněz k tomu, aby jste na vlastní kůži pocítili středověkou dobu i Vy! K replice meče dodáváme dřevěnou plaketu - pro možné zavěšení na stěnu či zeď.

Čepel pevně drží v záštitě, replika meče je velice pevně zkonstruována. Není však zárukou určena pro kontaktní šerm či opravdové sekání.

Tento zdobený meč "LOCKSLEY" bude Vaší ozdobou na Vašem pokojíčku, v obýváku, na fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, divadelních scénách apod.!

"Tohle je můj pozemek a můj strom, a vše co je na něm patří mě!... Jsem Robin z Locksley..."

Robin z Locksley z mladické nerozvážnosti vytáhl po boku krále Richarda na křížovou výpravu. Ovšem vězení a válka jej změnila a když se vrátil zpět do Anglie, zjistil že přišel o veškerý svůj majetek a jeho otec byl zavražděn. Robin se tak stal psancem, který nejen bohatým bral a chudým dával, ale také zburcoval lid aby se postavil tyranii šerifa z Nottinghamu. Náš tým Vám nyní přináší repliku meče, který patřil Robinově otci a který patřil několika generacím slavného rodu Locksley. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Meče
Záruka: 2 roky
Druh: meče
Hmotnost: 1603 g
Délka celková: 111 cm
Délka čepele: 89,7 cm
Délka rukojeti: 13,2 cm
Rozměr plakety: 37,7 x 25 cm
Materiál: nerezová ocel
Nevyplňujte toto pole:
LP Avatar autora 29.12.2023 20:46
Meč je moc povedený, snad jen malý detail a to ten ozdobný kamínek mohl být z jiného materiálu ,aby nevypadal uměle. Jinak krásná dekorace na stěnu. Za mně spokojenost, A taky pochvala celému týmu Chladných zbraní za rychlé dodání
Odpovědět
DH Avatar autora Vzhled meče. 2.4.2019 17:08
Meč je nádherný , kvalitní , ale co musím podotknout . Proč se mi zda , že přesně takto vypadal meč Robina Hooda ? Excalibur podle fotek co znám vypadá jednoznačně jinak.
Odpovědět
TH Avatar autora Re: Vzhled meče 27.5.2019 01:46
Možná to bude tím, že to je replika meče Robina Hooda a oni tu maj jen špatnej popis. Však jsou na něm i jména, která jsou spojena s Robinem Hoodem, včetně jeho jména samotného.
IV Avatar autora Kvalita meče 30.1.2019 11:16
Meč jsem zakoupila jako dárek k narozeninám. Kvalita meče mě trochu zklamala - koženkou omotaná rukojeť je na několika místech odřená a odchlíplá a zdobená hruška je na rukojeť nasazená křivě - úplně nepřiléhá. Jinak je celkově meč moc povedený, ale tyto nedostatky mě velmi mrzí.
Odpovědět