• 1 z 7
 

Meč Barbar Conan "ATLANTEAN"

71 hodnocení
 

Detailně zpracovaná replika meče Barbara Conana z filmové verze z roku 1982. Meč kterým se oháněl božský Arnold. 1:1 totožné s filmovou předlohou. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 499 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–36 %)
3 499 Kč
2 892 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Meč Barbar Conan "ATLANTEAN"

"Conane? Co je v životě nejlepší?"

"Rozdrtit nepřátele! Hnát je pak před sebou a slyšet nářek jejich žen!"

Conan, barbarský válečník, jehož cílem je najít vraha jeho kmene a rodičů. Pronásledován divokými vlky vstupuje do skryté hrobky, kde nachází meč, jenž se stane nástrojem jeho pomsty. Meč "ATLANTEAN", nádherný kousek, kterému není rovno. Nyní i Vy se můžete stát majitelem tohoto skvostu, kterým se oháněl samotný Arnold Schwarzenegger!!!

Meč "ATLANTEAN" je věrnou replikou z filmu Barbar Conan natočeného r. 1982, kde si právě Conana zahrál slavný herec Arnold Schwarzenegger. Ve filmu se objevují meče dva. Jeden je ukován otcem Barbara Conana a druhý nachází sám Conan ve hrobce Atlantean. Podle ní dostane tento slavný meč i své jméno - "ATLANTEAN."

Meč "ATLANTEAN" je těžký obouruční meč, který váží něco málo přes dva kilogramy. Krása tohoto meče je dána jeho drsností! Má krásně propracovnou rukojeť, na její záštitě jsou draci a hlavici zdobí lebka. Široká, lesklá čepel je pokrytá runami. Čepel je tupá, jelikož meč slouží jako dekorace na zeď.

Jedná se o detailně propracovanou repliku tohoto známého meče, která bude pro všechny fanoušky Barbara Conana tou správnou volbou při výzdobě jejich zdí. Je dodáván s dřevěným dekoračním podkladem. 

 

 

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 2233 g
Délka celková 99 cm
Délka čepele 71,5 cm
Délka rukojeti 12,7 cm
Materiál nerezová ocel 420
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
VK Avatar autora 17.11.2021 01:46
Dobrý den jmenuji se Václav Kroužek chtěl bych se zeptat z jakého kovů je meč vyrobený
Odpovědět
D Avatar autora 28.3.2022 23:07
dobrý den meč je z nerezové oceli 420 přeji pěkný den