• 1 z 10
 

Luxusní ostrý meč Zaklínač/Witcher "VESEMIR'S SWORD" s pevnou pochvou a popruhem! Funkční!

62 hodnocení
 

Funkční ostrý meč, zhotoven z oceli N420. V poměru 1:1 se podobá herní předloze. Luxusní meč, za skvělou cenu! Užijte si trénink s pravým ostrým mečem. V balení samozřejmě i pevná dřevěná pochva se zádovým přehozem! 

Dostupnost Duben 2024
Běžná cena 7 990 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–50 %)
3 990 Kč
3 298 Kč bez DPH
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Zaklínač ocelový "VESEMIR'S SWORD" s pevnou pochvou a popruhem! 

"Zabili všechny, staré, mladé i studenty. Přežil jsem jenom já."

Starý Zaklínač ze školy vlka, který se stal legendou mezi svými bratry v meči. Zkušený bojovník 
který za mlada přežil útok lůzy na Kaer Morhen. Zkušený veterán který kdysi býval učitelem šermu, a vycvičil
poslední generaci Zaklínačů školy Vlka. Nyní tu pro Vás máme nový meč ze světa Andrzeje Sapkowskiho. Meč který
patřil legendárnímu Vesemirovi. Představujeme Vám novinku, Luxusní meč Zaklínač ocelový "VESEMIR'S SWORD" s pevnou pochvou a popruhem!   

Nádherný OSTRÝ a FUNKČNÍ meč, který je 1:1 replikou světově uznávaného herního počinu se nyní může stát i Vaším pokladem. Zaklínačský meč "VESEMIR'S SWORD" je nyní dostupný i všem nezaklínačům v podobě této nádherné detailní repliky, kterou můžete vidět ve třetím díle herní série s názvem Divoký hon. Nádherné detaily a kvalitní provedení Vám tak umožní si vyzkoušet boj, jako pravý zaklínač a užít si tento jedinečný zážitek naplno.

Čepel zaklínačského meče "VESEMIR'S SWORD" je nádhernou replikovou záležitostí, vyrobenou z nerezové oceli N420, takže údržba této repliky je naprosto nulová. Čepel je oboustranně zbroušena. Jedná se tak o plně funkční ostrý meč! Lze s ním tak trénovat sekání například na ovoci. Rozhodně s ním však nesekejte například větve :D Špička meče je taktéž ostrá. Doporučujeme tak zvýšenou opatrnost při manipulaci. Čepel o délce 89,5 cm je opatřená tzv. "krevním žlabem", sloužícím pro rozšíření a zpevnění čepele při zachování nižší hmotnosti.

Jílec meče "VESEMIR'S SWORD" je nádhernou a detailní replikou, kterou můžete vidět i na plakátech propagující tuto úspěšnou hru.
Nejnápadnějším prvkem této krásně zpracované záštity je torzírovaná (kroucená) záštita, shodná s herním originálem, která nádherně zdobí meč.


Z této záštity pak vychází pevná rukojeť tvořená dřevěným jádrem, které je opletené ekologickou kůží. Na konci rukojeti naleznete pevnou kovovou hlavici.

Nedílnou součástí tohoto luxusního meče "VESEMIR'S SWORD" je kvalitní dřevěná pochva, která je potažená ekologickou kůží a osazená nerezovými konci. Součástí této pochvy je i zádový popruh, aby jste Váš nový meč mohli nosit, jako pravý zaklínač.

 

 

 

 

 

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 1912 g (s pouzdrem)
Délka meče 120,5 cm
Délka čepele 90,2 cm
Délka rukojeti 28 cm
Materiál nerezová ocel, eko kůže, dřevo
Materiál pouzdro dřevo, eko kůže, nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
KC Avatar autora Hodnocení meče 28.11.2023 21:44
Kupoval jsem tento meč čisté jako dekoraci do svého zaklinacskeho doupěte. JSem čtenář Sapkowského , ne hráč tudíž pro mě byla dulezita hlavice meče . A tu splňoval tento meč. Meč je super realistický co se týče hmotnosti , vyvážení , až je mi líto mít ho jen na zdi. Živě si dovedu představit reálný souboj , ale to by tento meč asi nevydržel. Navíc je lehce ( opravdu jen lehce ) naostřený , na kontaktní šerm nepouzitelný. Má ale , při bližším pohledu , drobné vady ,které tady nelze prezentovat, protože nejdou vložit fota. Celkový dojem : Milujete Zaklínače z knih Andrzeje Sapkowskeho ? Tak tohle vám musí viset na zdi !!!! PS - každý večer ho sundavám ze zdi a láskám se s ním. Ano,jsem úchyl.
Odpovědět
TV Avatar autora 8.9.2023 11:47
Som spokojný pomer cena a kvalita
Odpovědět
K Avatar autora Dostupnost 13.1.2023 19:21
Nevíte kdy bude meč na skladě?
Odpovědět
MB Avatar autora Good! 12.12.2021 11:57
Poměr výkon/cena excelentní. Za tyto peníze je to opravdu povedený kus železa.
Odpovědět
AB Avatar autora Parada 17.9.2021 11:48
Jsem velice spokojen jak se zpracováním tak i s komunikací s firmou jeden den dopoledne objednáno a druhý den dovezeno.
Odpovědět
Avatar autora 4.2.2021 17:04
Za tu cenu solidní replika (pouze na zeď)
Odpovědět