• 1 z 11
 

Luxusní OSTRÝ meč Zaklínač/Witcher "VESEMIR'S SWORD" s pevnou pochvou a popruhem!

4 hodnocení
 

Replika zhotovena z oceli N420. V poměru 1:1 se podobá herní předloze. Výstavní kus, vhodný jako doplněk k cosplay. Pevná dřevěná pochva se zádovým přehozem! 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 990 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–57 %)
2 990 Kč
2 471 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Zaklínač ocelový "VESEMIR'S SWORD" s pevnou pochvou a popruhem! 

"Zabili všechny, staré, mladé i studenty. Přežil jsem jenom já."

Starý Zaklínač ze školy vlka, který se stal legendou mezi svými bratry v meči. Zkušený bojovník 
který za mlada přežil útok lůzy na Kaer Morhen. Zkušený veterán který kdysi býval učitelem šermu, a vycvičil
poslední generaci Zaklínačů školy Vlka. Nyní tu pro Vás máme nový meč ze světa Andrzeje Sapkowskiho. Meč který
patřil legendárnímu Vesemirovi. Představujeme Vám novinku, Luxusní meč Zaklínač ocelový "VESEMIR'S SWORD" s pevnou pochvou a popruhem!   

Nádherná a luxusní replika na motivy světově uznávaného herního počinu se nyní může stát i Vaším pokladem. Zaklínačský meč "VESEMIR'S SWORD" je nyní dostupný i všem nezaklínačům v podobě této nádherné detailní repliky, kterou můžete vidět ve třetím díle herní série s názvem Divoký hon. Nádherné detaily a kvalitní provedení Vám tak umožní si vyzkoušet boj, jako pravý zaklínač a užít si tento jedinečný zážitek naplno.

Čepele zaklínačského meče "VESEMIR'S SWORD" je nádhernou replikovou záležitostí, vyrobenou z nerezové oceli N420, takže údržba této repliky je naprosto nulová. Čepel disponuje oboustranným výbrusem, ale pro vyšší bezpečnost je u této repliky ostří tupé,
ale špička je stále velmi ostrá a bezpečnost je tím pádem na místě. Čepel je o délce 89,5 cm opatřená tzv. "krevním žlabem", sloužícím pro rozšíření a zpevnění čepele při zachování nižší hmotnosti.

Jílec meče "VESEMIR'S SWORD" je nádhernou a detailní replikou, kterou můžete vidět i na plakátech propagující tuto úspěšnou hru.
Nejnápadnějším prvkem této krásně zpracované záštity je torzírovaná (kroucená) záštita, shodná s herním originálem, která nádherně zdobí meč.


Z této záštity pak vychází pevná rukojeť tvořená dřevěným jádrem, které je opletené ekologickou kůží.Na konci rukojeti naleznete pevnou kovovou hlavici.

Nedílnou součástí tohoto luxusního meče "ZAKLÍNAČ OCELOVÝ" je kvalitní dřevěná pochva, která je potažená ekologickou kůží a osazená nerezovými konci. Součástí této pochvy je i zádový popruh, aby jste Váš nový meč mohli nosit, jako pravý zaklínač.

 

 

 

 

 

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 1870 g (s pouzdrem)
Délka celková 128,7 cm
Délka čepele 89,5 cm
Délka rukojeti 19,5 cm
Materiál nerezová ocel, eko kůže, dřevo
Materiál pouzdro koženka
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 4.2.2021 17:04
Za tu cenu solidní replika (pouze na zeď)
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.