• 1 z 5
 

Sci-fi meč "ENERGY SWORD" HALO

34 hodnocení
 

Replika legendárního meče z herní série HALO. 1:1 se podobá své originální předloze. Vyrobeno z pevné nerezové oceli. Skvělý doplněk ke cospayi.   

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 099 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–47 %)
1 099 Kč
908 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Sci-fi meč "ENERGY SWORD" HALO

"Ano pane! Potřebuji zbraň!"
HALO je herní série odehrávající se ve budoucnosti vzdálené budoucnosti cca ve 23 století. Hlavním hrdinou této série Master Chief, speciálně vycvičený voják pro speciální mise, jenž ovládá velké množství zbraní. Nyní se i vy můžete zapojit do tohoto světa a to díky nádherně zpracované replice "ENERGY SWORD", kterou užíval i samotný Master Chief!!!    

Tento kovový energo meč je přímo stvořený pro fanoušky série Halo. Chcete se cítit jako Master Chief při misi na cizí planetě nebo jste jen fanoušky série a chcete mít tuto repliku ve své sbírce? Tato replika je 1:1 ku skutečné velikosti originální herní předlohy. Fanoušci série jistě ocení detailní zpracování rukojeti této zbraně, která je vyrobená z odolného plastu. Tato replika má vybroušené ostří, ale není nabroušená do ostrosti. Jednoduše řečeno zbraň do špalku zaseknete, ale k holení to není! :)

I když se nejedná o zbraň s ostřím jako břitva, stále je na místě jistá opatrnost s manipulací. Replika sice není ostrá, ale stále se jedná o kovové provedení čepele s ostrou špičkou a výbrusem, proto je na místě maximální opatrnost! :)

Ať už jste stavitel cosplay kostýmů nebo fanoušek herní série, energo meč "ENERGY SWORD" je věc která nesmí chybět ve vaší sbírce nebo jako součást vašeho kostýmu.

 

 

 

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 1040 g
Délka 68,5 cm
Materiál nerezová ocel, tvrzený plast
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Halo energy sword 18.5.2022 13:58
Naprostý luxus, naživo nemá chybu. Jsem maximálně spokojený, obzvlášť za akční cenu.
Odpovědět