• 1 z 2
 

Historický prak "CATAPULT"

5 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 300 Kč (–30 %)
699 Kč
578 Kč bez DPH
   
Kategorie Praky
Záruka 2 roky
 

Nádherný historický prak, nesoucí se v dobové atmosféře středověku! Historický prak "CATAPULT" je autentický skvost, věrně napodobující historické předlohy! Plast tahle krásná zbraň neviděla ani z rychlíku! Tento styl praků používali například Etruskové a další historičtí prakovníci!

Rukojeť praku "CATAPULT" je z pravého lakovaného dřeva, obohacena o půvabné kovové ornamenty! Kovová vidlice si i přes svůj striktně dobový design ponechává velkou pevnost. Vložka pro vkládání střeliva je dostatečně velká pro libovolnou "munici". Prak je tedy zcela funkční a natešený na střelbu kdykoli a kdekoli!

Vyrobeno v Itálii!

Historický prak "CATAPULT" disponuje očkem na konci rukojeti, díky kterému jej není problém zavěsit na stěnu k dekoračním účelům, nebo připevnit k batohu v terénu! 

 

Podobné produkty

Druh prak
Hmotnost 178 g
Délka včetně vidlice 22 cm
Materiál dřevo, kov, kůže, guma
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora Bohužel nemohu doporučit. 12.3.2020 12:46
Prak jsem si zakoupil ke kostýmu na LARP, a protože se píše že je funkční, tak jsem si ho vyzkoušel. Vidlice je do praku zasazená křivě, a to o úctyhodných 12 stupňů, a guma v praku začala praskat po 20 výstřelech na vícero místech. Pokud si někdo plánuje koupi tohoto praku, doporučil bych rovnou přibrat náhradní gumu, a pro prak si přijet do prodejny osobně, abyste si vybrali prak bez špatně dané vidlice. Zpracování rukojeti praku a celkový vzhled je krásný, avšak prak bych raději zanechal jako doplněk kostýmu.
Odpovědět