• 1 z 10
 

Puškohled ''MID-RANGE 3-9X56EG''

1 hodnocení
 

Optický puškohled s možností podsvícení kříže. Přiblížení 3-9X56. Součástí jsou i montáže pro optiku.

Dostupnost Skladem
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH
   
Kategorie Optiky
Záruka 2 roky
 
Puškohled ''MID-RANGE 3-9X56''

Představujeme vám optický puškohled, který je perfektním doplňkem pro vaši střeleckou zábavu. S přiblížením 3-9X56EG vám tento puškohled umožní sledovat cíle na vzdálenost až 60 metrů s úžasnou jasností a ostrostí.

Jednou z unikátních funkcí tohoto puškohledu je možnost podsvícení. To znamená, že i za špatných světelných podmínek bude možnost přesného zaměřování. Podsvícení má možnost zelené a červené barvy, u obou je poté až 5 možností síly svítivosti. Podsvit je napájen z baterie CR2032, která se vkládá do otočného komínku v zadní části.

Součástí balní jsou montáže na lištu 11mm. Stačí jednoduše namontovat puškohled na svou zbraň a můžete se pustit do střelby. Tento optický puškohled je vhodný jak pro sportovní střelbu, tak i pro rekreační použití. Bez ohledu na to, jestli jste profesionálním střelcem nebo jen milovníkem zbraní, tento puškohled vám poskytne precizní zaměření a dokonalou přesnost.

S optickým puškohledem s přiblížením 3-9X56EG, možností podsvícení a dosahem cca 60 metrů budete mít v rukou nástroj pro perfektní zaměření a skvělé střelecké zážitky.

 

Podobné produkty

Celková hmotnost 586 g
Montáž na lištu 11 mm
Celková délka 32 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: