Zážitkové kurzy, teambuilding pro firmy, školy, další služby

ZÁŽITKOVÉ KURZY, TEAMBUILDINGY - PRO RODINY, PŘÁTELE, FIRMY I JEDNOTLIVCE

Chcete zajistit pro teambuilding vaší firmy něco zcela jedinečného? Akci, na kterou vy ani vaši kolegové nezapomenete? Zařiďte jim legendární workshop nebo událost, kde se můžou stát samurajem, zkusit si vystřelit z kuše nebo vrhnout nožem! To a mnohem víc nabízejí akce pro firmy s chladnými zbraněmi!

 

Vyberte si z našich zážitkových kurzů zde

Je Vás víc? Chcete delší trvání? Chcete kombinaci různých kurzů? Rádi Vám postavíme ideální zážitkový program na míru.

Kontaktujte nás na info@chladnezbrane.eu,
Vyjdeme Vám vstříc :-)

 

 

JEDINEČNÉ SLUŽBY S CHLADNÝMI ZBRANĚMI

 

"PŮJČOVNA CHLADNÝCH ZBRANÍ - PŮJČTE SI NŮŽ, MEČ ČI KOPÍ!"

IMG_1133

Potřebujete nějakou zbraň do terénu či k divadelnímu představení, ale nechce se vám ji draze kupovat? Chcete si obstarat katanu, historickou kuši či mačetu, ale jen na zkoušku? Využijte naší jedinečné Půjčovny chladných zbraní! Za velmi rozumnou cenu vám zapůjčíme jakoukoli zbraň z našeho e-shopu, ať už se jedná o malý motýlek či dvoumetrovou válečnou naginatu!

V naší prodejně v Kolíně si vybere naprosto každý! Přijďte nás navštívit i vy a věřte, že nebudete zklamání! Doba zapůjčení a další spojené záležitosti jsou zcela na domluvě.

Co všechno si můžete zapůjčit?

  • Pravá samurajská katana - desítky druhů dekorativních i praktických mečů v ceně až 30 tisíc!
  • Samurajské kopí naginata - tradiční japonské kopí s dlouhou násadou a ostrou zahnutou čepelí
  • Repliky nožů a mečů z filmů - například Žihadlo z Pána Prstenů, meče z herní série Zaklínač, nespočet anime zbraní a dalších legendárních filmových kousků!
  • Tradiční čínské zbraně - cokoliv od šaolinského řetězu po čínský půlměsíční rýč - tradičních zbraní šaolinských mnichů!
  • Libovolné vrhací nože či hvězdice nejrůznějších tvarů a velikostí
  • Sekery - vrhací, válečné, obousečné...
  • Historické luky a kuše všech možných druhů
  • Autentické samurajské brnění v hodnotě přes 50 tisíc kč!
  • a cokoliv dalšího!

 

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat na email info@chladnezbrane nebo na tel. čísle +420 771 151 121 pro zjištění cenové nabídky! Těšíme se na Vás!

 

 

"RYTECTVÍ A GRAVÍROVÁNÍ ČEPELÍ"

d3f0424c59f8b1d8928f545b5fd8201e

Rádi byste nechali vyrýt do čepele nápis či logo vaší firmy? Nebo si jen přejete vyrýt do nože své jméno či obrázek? U nás vyjdeme vstříc každému - levně, rychle, profesionálně! K dispozici vám budou profíci, kteří za rozumnou cenu odvádí výborné výsledky! Počet kusů, druh loga či nápisu a další spojené záležitosti jsou na dohodě.

Nabízíme také rytectví a gravírování na naše damaškové nože! Věnujete svým obchodním partnerům dárek, na který jen tak nezapomenou! Damaškový nůž je legendou po staletí a jeho darování jistě vyvolá nemálo obdivu a vděčnosti!

Pro více informací nám napište na email info@chladnezbrane.eu nebo zavolejte na číslo +420 771 151 101! Těšíme se na Vás!