O nás - jak jsme začali

Naše filozofie - co jsme:

  • jedinečné a ověřené zboží
  • velice nízké ceny
  • funkční/použitelné i dekorační produkty
  • osobní a férový přístup k zákazníkovi
  • kamenná prodejna / showroom - Kolín, K Raškovci 159
  • zlatý certifikát "Ověřeno zákazníky" - heureka.cz
  • tým lidí se vztahem k nabízenému sortimentu

 

... a co nejsme:

  • drahé produkty
  • lidé bez vztahu ke zboží s cílem pouze vydělat
  • předražené ceny

  

E-SHOP S PŘÍBĚHEM

Tento e-shop s vrhacími noži, katanami, nunchaku apod. (obecně - chladné zbraně) vznikl v roce 2014 na popud reálné situaci, v které jsme se ocitli. Jako parta vysokoškolských studentů mající zálibu v outdooru, trampu, airsoftu, historii, bojových umění či military, a kteří zároveň nemají peněz na rozhazování, jsme marně hledali na českém trhu velký pevný nůž. Nůž, který by se nerozlomil vejpůl při úderu o větev a zároveň nestál majlant. Všude v armyshopech či outdoor obchodech na nás vyskakovali se sice krásnými noži, ale na druhé straně nože se vždy tajila cedulka s hodnotou 2500,- a více. A to jak ve světě on-line, tak v kamenných obchodech.


S tím jsme se nehodlali smířit. Hledali jsme. Hledali jsme i za hranice České republiky - až k samé velkovýrobě. A našli jsme, co jsme hledali. Dokázali jsme si opatřit 30 cm dlouhý pevný nůž, s kterým do dnešní doby štípu třísky na oheň, za méně než 300 Kč!!! To bylo něco neuvěřitelného! Stálo nás to sice mnoho úsilí, objednání ve velkým, živnostenský list apod., ale výsledek se vyplatil.
Možná, že ocel našeho nože není tak tvrdá a kvalitní jako ocel nože za 1500 Kč, ale mám-li být upřímný - v poměru cena/výkon je mnohonásobně výhodnější!!!

Design, funkčnost, cena - naše priority
Nechceme si tu šanci nechat jen pro sebe! Chceme nabídnout tu možnost všem! Možnost mít funkční levné nože velké i malé, vrhací i vojenské, nádherný samurajský meč nebo vrhací hvězdici, kovovou dýku, katanu, nunchaku, pepřový sprej nebo foukačku na šipky. A to vše za opravdu studentské ceny! :-)

 

10 DŮVODŮ, PROČ PRÁVĚ MY!

 1. CENA/VÝKON

Chceme dopřát kvalitní nůž či jinou chladnou zbraň každému, proto vybíráme do našeho sortimentu jen cenově dostupné zboží. Zároveň však dbáme na užitkovou kvalitu a efektivitu celé zbraně. To znamená, že jakékoliv zboží u nás plní na 100% svůj účel a je na něj záruka 2 roky!
Výsledkem naší filosofie je status "OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY" a kladné recenze na heureka.cz

 

 2. BEZKONKURENČNÍ CENY!

Snažíme se opravdu o nejnižší ceny. A daří se nám to! Nenajdete jiný on-line shop v ČR, který by nabízel stejný sortiment za nižší cenu. Jako důkaz Vám nabízíme o 10% nižší cenu na zboží, které naleznete jinde levněji! Stačí nám napsat na info@chladnezbrane.eu ;-)

 

3. MNOHO FOTOGRAFIÍ

Abyste měli dokonalý přehled o našem sortimentu, snažíme se dávat ke každému produktu alespoň 2 fotografie s vysokým rozlišením. U mnoha produktů tak naleznete  3 - 8 velmi krásných fotek!

 

4. BONUSY A DÁRKY

Víme, že i maličkosti potěší a to hlavně tehdy, pokud jsou ZDARMA! A tak pro Vás přinášíme drobné dárky ;-)

 

5. NÍZKÉ POŠTOVNÉ! POŠTOVNÉ ZDARMA!!!

Nechceme vydělávat na poštovném, a tak poštovné a balné již od 59 Kč! A při objednávce nad 1999,- ho máte ZDARMA!

 

6. VELKOOBCHOD!

Přemýšlíte o zařazení našich produktů do vlastního sortimentu? Napište nám na ceo@chladnezbrane.eu, představte se nám a my Vám nabídneme velkoobchodní cenu! Ta může být dle množství a rozsahu spolupráce vskutku velice zajímavá ;-)

 

7. REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ = VÝHODY, AKCE, SLEVY!!!

Vážíme si všech zájemců o chladné zbraně, a tak u nás registrovaní uživatelé mají automaticky slevu 5% na každý nákup! (z ceny bez DPH)
Dále jsou informováni o novinkách, jednorázových akčních nabídkách, ale také o nových článcích a recenzích ze světa chladných zbraní!
Registrace je ZDARMA!

 

8. PODPORUJEME KLUBY A SDRUŽENÍ

Jste klub, který se zajímá o bojová umění? Pracujete s chladnými zbraněmi? Napište nám na info@chladnezbrane.eu a dohodneme spolupráci! Nabídneme Vám speciální slevy i produkty zcela ZDARMA!

 

9. NOVÉ ČLÁNKY, NÁVODY, TIPY A VIDEA!

Průběžně pro Vás připravujeme zajímavosti ze světa chladných zbraní! Od historie, zajímavých tipů a triků až po užitečné návody.
Natáčíme také nevšední videa a recenze o našem zboží jenom pro Vás! Budete tak mít možnost vědět o našich produktech ještě více a ještě detailněji!

 

10. ODZKOUŠENÉ ZBOŽÍ

Neobjednáváme Vám zboží, které by nám neprošlo pod rukama. Většinu nožů sami zkoušíme a testujeme. Neobjednáváme na sklad žádné nejisté předměty, které by nebyly v praxi použitelné.